Performancing Metrics

رشد بورس، هر روز بیشتر از دیروز | اتاق خبر
کد خبر: 436677
تاریخ انتشار: 12 دی 1398 - 09:35
روند صعودی شاخص بورس از نخستین روز تا آخرین روز معاملات هفته جاری حفظ شد و می‌توان گفت شاخص این بازار هر روز بیشتر از روز گذشته رشد یافت؛ به طوریکه در روز چهارشنبه هم شاخص کل و هم ارزش معاملات بازار نسبت به روزهای دیگر به اوج خود رسید.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، چراغ بورس در روز شنبه با چراغ سبز روشن شد و شاخص کل بازار رقم ۳۶۷ هزار و ۶۳۱ واحد را به ثبت رساند. معامله‌گران در این روز ۶۱۴ هزار معامله انجام دادند که ۳۰ هزار و ۷۳۱ میلیارد تومان ارزش داشت.

شاخص کل در روز یکشنبه با اندکی رشد به رقم ۳۶۹ هزار و ۷۱۹ واحد رسید که ۶۶۴ هزار معامله به ارزش ۳۴ هزار و ۲۳۰  میلیارد تومان شاخص را به رقم مذکور رساند. در این روز ارزش معاملات نسبت به روزهای دیگر هفته جاری بیشتر بود.

روند صعودی بازار در روز دوشنبه نیز حفظ شد و معامله گران با انجام ۶۴۴ هزار معامله به ارزش ۲۹ هزار و ۸۷۱ میلیارد تومان شاهد شاخص ۳۷۵ هزار و ۵۴۷ واحد بودند. البته ارزش معاملات در روز دوشنبه نسبت به روز یکشنبه با کاهش مواجه بود.

با این حال ارزش معاملات در روز سه‌شنبه افزایشی بود و به ۳۳ هزار و ۵۵۰ میلیارد تومان رسید. در این روز ۷۵۱ هزار معامله انجام شد و شاخص رقم ۳۷۷ هزار و ۱۲ واحد را ثبت کرد.

بازار در روز چهارشنبه به اوج خود رسید و شاخص کل در این روز ۳۸۴ هزار و ۹۹ واحد بود. تعداد معامله انجام شده در روز چهارشنبه ۶۵۱ هزار معامله به ارزش ۳۲ هزار و ۱۶۱ میلیارد تومان بود.

در فرابورس چه خبر بود؟

در این سوی بازار فرابورس نیز سبز پوش بود شاخص کل این بازار در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه به ترتیب، ۴۷۷۴، ۴۸۲۳، ۴۹۳۱،۴۹۴۶ و ۵۰۳۰ واحد بود.

معامله‌گران فرابورس در روز شنبه ۳۰۰ هزار معامله به ارزش ۱۴ هزار و ۱۱۳ میلیارد تومان انجام دادند. تعداد معاملات در روز یکشنبه نسبت به روز شنبه با افزایش مواجه بود و ۳۲۹ هزار معامله به ارزش ۱۵ هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان به ثبت رسید. البته تعداد معاملات در روز دوشنبه کاهش داشت. در این روز ۳۲۷ هزار معامله به ارزش ۱۳ هزار و ۹۲۳ میلیارد تومان انجام شد.

معامله‌گران فرابورس در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب ۴۶۲ و ۳۵۳ هزار معامله انجام دادند که به ترتیب ۲۰ هزار و ۰۴۵ و ۷۳ هزار و ۲۸۰ میلیارد تومان ارزش داشت.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید