Performancing Metrics

جزییات پروازهای اروپایی به ۱۰ مقصد مختلف | اتاق خبر
کد خبر: 439716
تاریخ انتشار: 24 اسفند 1398 - 22:37
ایران‌ایر خبر داد
مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)، از برقرار بودن پروازهای اروپایی به ۱۰ مقصد مختلف خبر داد و گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی برای پروازهای اروپایی به جز محدودیت‌های کشورهای مختلف برای جلوگیری از شیوع کرونا نداریم.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، چندی پیش اروپا اعلام کرد که همه پروازهای ایران به مقاصد مختلف خود را ممنوع کرده است و مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اعلام کرد که لغو پروازهای اروپایی این شرکت هواپیمایی ارتباطی با ویروس کرونا ندارد و در ادامه فشارهای آمریکایی‌ها به صنعت هوانوردی ایران اعمال شده است.

اما ۴۸ ساعت بعد ایران‌ایر اعلام کرد که با همکاری سازمان هواپیمایی کشوری و رایزنی وزارت امور خارجه پروازها به اروپا مجددا برقرار شده است.

معصومه اصغرزاده درباره جزییات این پروازها گفت: در حال حاضر پروازهای اروپایی ایران‌ایر به مقاصد پاریس، لندن، فرانکفورت، کلن و غیره انجام می‌شود و برای پروازها به مقصد میلان نیز منتظر مشخص شدن وضعیت فرودگاه میلان هستیم.

وی با بیان این‌که در حال حاضر هیچ مشکل و مسئولیتی برای پروازهای اروپایی نداریم مگر آنکه فرودگاهی به علت شیوع ویروس‌کرونا پروازهایش را لغو کرده باشد، افزود: یکی از مشکلات در این زمینه این است که به عنوان مثال فرودگاه هامبورگ اعلام کرده که مسافران و کروی پروازی باید ۱۴ روز قرنطینه شوند و به همین دلیل پروازهای ما فعلا به هامبورگ انجام نمی‌شود، چرا که نمی‌توانیم کروی پروازی خود را ۱۴ رو در این شهر نگه داریم.

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اظهار کرد: پروازهای ایران‌ایر به آمستردام و گتنبرگ نیز به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا انجام نمی‌شود.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید