Performancing Metrics

اخبار خوشی از صنایع در سال «جهش تولید» شاهد خواهیم بود | اتاق خبر
کد خبر: 440091
تاریخ انتشار: 4 فروردین 1399 - 18:23
رئیس هیات عامل ایدرو:
رئیس هیات عامل سازمان ایدرو گفت: نامگذاری «جهش تولید» برای سال ۹۹، در ادامه سال «رونق تولید» مسئولیت بخش صنعت کشور را در تحقق منویات رهبری عزیز بیش از پیش سنگین‌تر نموده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، محمدباقر عالی، معاون وزیر صمت و رئیس هیأت عامل سازمان ایدرو گفت: نامگذاری «جهش تولید» برای سال ۹۹، در ادامه سال «رونق تولید» مسئولیت بخش صنعت کشور را در تحقق منویات رهبری عزیز بیش از پیش سنگین‌تر نموده است.

وی تاکید کرد: عنایت ویژه رهبری گرانقدر انقلاب به گام‌های برداشته شده در افزایش تولید، فعالسازی و احیای واحدهای صنعتی در سطح کشور در طول سال ۹۸ و تذکر ایشان برای ملموس‌تر شدن آثار اقدامات، وظیفه‌ای خطیر بر دوش ما گذارده است.

وی تصریح کرد: علیرغم تشدید تحریم‌ها، خوشبختانه با گام‌های مؤثری که در این خصوص و در یکسال گذشته برداشتیم، با حول و قوه الهی اخبار خوشی از گسترش و نوسازی صنایع ایران در سال «جهش تولید» شاهد خواهیم بود.

معاون وزیر صمت گفت: سازمان توسعه‌ای ایدرو ذیل برنامه‌های عملیاتی وزارت صنعت، معدن و تجارت، برای گسترش و نوسازی صنایع ایران به خصوص در مناطق محروم و کم برخوردار اقداماتی اساسی در دستور کار داشته و دارد که بسیاری از موارد در طول سال ۹۹ به ثمر خواهند نشست.

عالی تاکید کرد: در طول سال گذشته و به ویژه بعد از شیوع بیماری کرونا، تجربه‌ای بسیار ارزشمند از بسیج همه ظرفیت‌ها و توان تولیدی کشور برای افزایش تولید و تأمین مایحتاج مردم، حاصل شد که قدر مسلم به عنوان مدلی کارگر برای تحقق اهداف «جهش تولید» در سطح کشور به کار خواهد آمد.

وی افزود: سخنی به گزاف نیست که امروز تجربیات جمهوری اسلامی در شرایط سخت، وجود انواع محدودیت‌ها و تحریم‌ها، اکنون به بلوغ کامل رسیده است و ظرف چند روز بسیاری از صنایع کشور افزایش تولید پیدا کردند.

رئیس هیأت عامل سازمان ایدرو یادآور شد: اقدامات انجام شده در این مدت مؤید این نکته ارزشمند است که بخش صنعت کشور از چنان ظرفیتی برخوردار است که برای تأمین کالاهای مورد نیاز، حتی کارخانجات و واحدهای تولیدی که به هر دلیلی راکد بودند، فعال شدند و بسیاری از کارخانجات با تغییر خطوط، به سمت تولید اقلام مدنظر شیفت شدند و به سرعت تغییر کاربری دادند.

عالی با اشاره به پیام لبیک وزیر صنعت، معدن و تجارت به نامگذاری سال «جهش تولید» به پیشگاه مقام معظم رهبری، اضافه کرد: دستورات و پیگیری‌های قاطع وزیر صمت در بازدیدهای میدانی از استان‌های کشور در طول سال گذشته که رکورد بی نظیری را ثبت کرد، در سال پیش روی نیز به عنوان یک راهبرد اساسی در این وزارتخانه دنبال خواهد شد و مطمئناً در سایه حمایت‌های مستمر و بی دریغ رئیس جمهور محترم و سایر ارکان دولت، گام‌های برداشته شده تکمیل تر می‌شود و آثار اقدامات در دست انجام برای مردم عزیز و سرافراز کشورمان ملموس‌تر می‌گردد.

معاون وزیر صمت تصریح کرد: در سال «جهش تولید» وظیفه خود می‌دانیم برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و جلب رضایت حداکثری ملت شریف ایران تلاش کنیم، قدر مسلم با استمرار تلاش مجاهدانه همه کارکنان وزارت صمت و به طور اخص مجموعه سازمان ایدرو، همراهی سازنده همه دستگاه‌های مسئول در حوزه تولید و البته همت والای همه صنعتگران و تولیدکنندگان، سالی سرشار از موفقیت و پیروزی را رقم بزنیم.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید