Performancing Metrics

مسکن ملی، خرداد یا تیر افتتاح می شود | اتاق خبر
کد خبر: 441140
تاریخ انتشار: 26 فروردین 1399 - 17:09
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بعضی واحدهای طرح اقدام ملی مسکن به پیشرفت حدود ۱۰۰ درصد رسیده است، گفت: اولین واحدهای‌ آماده شده، خرداد یا تیر ماه افتتاح می‌شود.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمود محمودزاده اظهار کرد: در مرحله دوم ثبت نام متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر نام نویسی کردند که از این تعداد ۵۰۰ هزار نفر به صورت اینترنتی و ۸۰۰ هزار نفر به صورت پیامکی بود.

وی افزود: انشاالله تا پایان اردیبهشت نتیجه پالایش ثبت نام های اینترنتی را اعلام می کنیم. برای موارد پیامکی هم بعد از فروکش کردن ویروس کرونا فراخوان می‌دهیم تا مدارک خود را تکمیل کنند. اگر تا ماه های آینده شیوع این ویروس ادامه پیدا کرد راه جایگزینی را از طریق سامانه پیامکی برای ثبت اطلاعات سجلی دیگر افراد خانوار این افراد در نظر می گیریم تا نام نویسی خود را نهایی کنند.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی درباره زمان تحویل واحدهای مسکن ملی گفت: پروژه‌ها در مراحل مختلف پیشرفت است. بعضی به تازگی شروع شده و بعضی واحدها در نقاطی از کشور حتی به میزان پیشرفت حدود ۱۰۰ درصد رسیده است.

محمودزاده تصریح کرد: تلاش می‌کنیم واحد های ثبت نامی که به پیشرفت حدود ۱۰۰ درصد رسیده را خرداد یا تیر ماه افتتاح کنیم و به متقاضیان تحویل دهیم.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید