Performancing Metrics

آخرین وضعیت پالایشگاه هفتم پارس جنوبی | اتاق خبر
کد خبر: 441880
تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1399 - 13:23
مدیر پالایشگاه هفتم پارس جنوبی گفت: شاخص قابلیت اطمینان فازهای ۱۷ و ۱۸ پالایشگاه هفتم پارس جنوبی در سال گذشته به ۹۹.۴ رسیده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حسن اسعدی با بیان این‌که با توجه به رویکرد تفکر سیستمی و تمرکز بر برنامه‌ریزی فعالیت‌ها در کسب موفقیت‌ها در همه ادارات پالایشگاه هفتم، شکل‌گیری تیم تحلیل سیستم‌ها در پالایشگاه قبل از فرآیند تحویل و تحول از سال ۱۳۹۴ آغاز شد، افزود: به عنوان تنها پالایشگاه جدید تحویل و تحول شده به مجتمع در سال ۱۳۹۷، بطور داوطلبانه در برنامه‌ریزی مدیریت استراتژیک مجتمع ورود و نتایج عملکردی رو به رشدی را در سال ۱۳۹۷ تجربه کردیم.

وی تاکید کرد: علیرغم وجود فعالیت‌های باقی مانده طرح، نواقص و پانچ‌ها، با تلاش‌های همه جانبه و فراگیر همه همکاران در پالایشگاه، همه شاخص‌ها در سال گذشته نیز روند رشد و بهبود خود را ادامه دادند.

مدیر پالایشگاه هفتم پارس جنوبی با بیان اینکه در سال گذشته شاخص قابلیت اطمینان به ۹۹.۴ ارتقا یافته است، افزود: شاخص حوزه تولید بخصوص تحقق محصولات با ارزش افزوده پروپان و بوتان نیز افزایش چشمگیری داشته است.

به گفته اسعدی، شاخص میزان رضایت‌مندی مشتریان نیز به ۹۶.۵۳ ارتقا یافته است و شاخص های HSE، نگهدشت و کیفیت محصولات نیز روند صعودی داشته‌اند که همواره تمام تلاش خود را برای ادامه این روند نیز سال جاری بکار خواهیم بست.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید