Performancing Metrics

چند هزار متقاضی مسکن ملی پرند تایید صلاحیت شدند؟ | اتاق خبر
کد خبر: 446289
تاریخ انتشار: 20 مرداد 1399 - 15:23
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند : ١٦ هزار نفر متقاضی مسکن ملی پرند تایید شرایط شدند که تا دو ماه آینده باید آورده ٤٧ میلیون تومانی خود را تکمیل کنند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایرنا، محسن وطن‌خواهی امروز در حاشیه نشست خبری در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت مسکن ملی پرند افزود: قرار است ۲۵ هزار واحد مسکن ملی در پرند ساخته شود که از این رقم چهار هزار واحد کلنگ‌زنی شده و هشت هزار واحد در دست مطالعه است که تا ۴۰ روز دیگر وارد ساخت می‌شود.

وی گفت: همچنین یک هزار و ۳۰۰ واحد مسکن ملی به زودی با حضور وزیر راه و رییس جمهوری افتتاح خواهد شد و دو هزار و پانصد واحد مسکن ملی دیگر تا قبل از پایان سال تکمیل می‌شود.

وطن‌خواهی خاطرنشان کرد: یک هزار و ۳۰۰ واحدی که قرار است به زودی افتتاح شود، مسکن مهری است که قبلا تنها ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت و با آورده متقاضیان مسکن ملی تکمیل شد و به عنوان مسکن ملی افتتاح می‌شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از ثبت‌نام ۳۳ هزار متقاضی مسکن ملی خبر داد و گفت: برای ۲۰ هزار نفر امکان ثبت‌نام قطعی وجود دارد و ۱۶ هزار نفر تایید شرایط شده‌اند، این افراد به بانک معرفی شده‌اند و تا دو ماه آینده باید آورده خود را در بانک تکمیل کنند.

وی خبر داد که یک هزار نفر از متقاضیان افتتاح حساب کردند و ۲۸ میلیارد تومان واریزی متقاضیان مسکن ملی تا کنون نزد بانک ها بوده است.

وطن‌خواهی آورده نقدی متقاضیان را ۴۷ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: در صورتی که متقاضیان به موقع این رقم را پرداحت نکنند، ظرفیت جدیدی برای ثبت نام متقاضیان جدید فراهم می‌شود.

وی گفت: دولت با هدف کنترل قیمت‌ها در شهر پرند تنها یک سوم رقم زمین را از متقاضی دریافت می‌کند و قیمت مسکن ملی پرند معادل متری یک میلیون و ٥٠٠٠ هزار تومان است.

به گفته وطن خواهی، افتتاحیه مسکن ملی به زودی در فازهای چهار و ۶ شهر جدید پرند انجام می شود.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید