Performancing Metrics

خطر "بایدن" بیشتر از ترامپ است | اتاق خبر
کد خبر: 446546
تاریخ انتشار: 10 شهریور 1399 - 10:57
نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون:
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی، گفت: خطر "جو بایدن" و دموکرات‌ها مانند مار خوش خط و خال است که در زمان مقتضی نیش خود را می‌زنند و حتی می‌توان گفت خطر بایدن بیشتر از ترامپ است.

به گزارش اتاق خبر، ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص انتخابات پیش روی آمریکا و تحلیل برخی کارشناسان مبنی بر اینکه اگر دموکرات‌ها پیروز شوند به نفع ایران است، اظهار کرد: مواضع جمهوری اسلامی ایران را مقام معظم رهبری در جلسه‌ای که به صورت ویدئو کنفرانس با هیئت دولت داشتند به خوبی تبیین کردند. برای ایران فرق نمی‌کند که جمهوری خواهان پیروز انتخابات شوند یا دموکرات‌ها، چراکه اوباما، ترامپ و جو بایدن همگی خوی استکباری دارند.

وی افزود: جای تأسف دارد که برخی افراد با حربه مذاکره با آمریکا مردم را فریب می‌دهند و پوپولیستی عمل می‌کنند و با زدن حرف‌های نادرست به ستاد تبلیغاتی جو بایدن تبدیل شده‌اند. ایرانیان مقیم آمریکا هم که حق رأی در آمریکا دارند با این استدلال که اگر بایدن رئیس جمهور شود تحریم و فشار علیه ایران کاهش می‌یابد از او حمایت می‌کنند.

این عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی، گفت: ساده‌انگاری است اگر تصور کنیم با آمدن جو بایدن مشکلات حل می‌شود، با قاطعیت می‌گویم هیچ مشکلی حل نخواهد شد؛ چراکه ماهیت دولت آمریکا استکباری است و فرقی نمی‌کند چه کسی رئیس‌جمهور باشد. مشکلات کشور فقط با نگاه به داخل حل می‌شود، همان طور که در زمان جنگ، صنعت دفاعی خود را متحول کردیم. اخیراً وزارت دفاع در صنعت خودروسازی کارهای فوق‌العاده‌ای انجام داده است و در زمینه داروسازی نیز پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم.

ابوترابی، تصریح کرد: شرکت‌های دانش بنیان نیز با نگاه به داخل اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده‌اند. بنابراین راه برون رفت از مشکلات نگاه به داخل است و جو بایدن و ترامپ هیچ فرقی با یکدیگر ندارند. متأسفانه برخی افراد در فضای مجازی این مطلب را انعکاس می‌دهند که آمدن جو بایدن به نفع منافع ایران است.

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون ادعاهای "جو بایدن" مبنی بر بازگشت به برجام را توخالی ارزیابی و خاطرنشان کرد: افرادی مانند بایدن، مارهای خوش خط و خال هستند. خطر این نوع مارها از کسی که شفاف حرف می‌زند بسیار بیشتر است. مواضع ترامپ رو است، اما باید از مار خوش خط و خالی بترسیم که در بزنگاه نیش خودش را می‌زند و ما نباید از این خطر دموکرات‌ها در آمریکا غافل شویم. اگر خوب طرف‌های خود را بشناسیم آمادگی مقابله را هم خواهیم داشت.

وی افزود: بنابراین خطر "جو بایدن" و دموکرات‌ها؛ مانند مار خوش خط و خال است که در زمان مقتضی نیش خود را می‌زنند و حتی می‌توان گفت خطر "بایدن" بیشتر از ترامپ است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید