Performancing Metrics

پخت روزانه ۳۰ هزار وعده غذایی برای زائران اربعین در ایلام | اتاق خبر
کد خبر: 452704
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1401 - 11:14
ایلام- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان ایلام گفت: برای ایام اربعین امسال قرار است روزانه بیش از ۳۰ هزار وعده غذایی گرم توسط ستاد اجرایی پخت شود.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از بازار به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) ایلام، محمد زارع در جلسه ستاد اربعین در مرز مهران با تاکید بر اینکه فرمانده اصلی اربعین امام حسین (ع) است، اظهار کرد: ستاد اجرایی جهت ارائه خدمت به زائران اربعین هر آنچه در توان دارد کف دست گرفته و شبانه روز در تلاش است بتواند بخشی از مشکلات و موانع سر راه زائران را برطرف کند.

وی، با بیان اینکه پیش بینی شده بیش از ۲ میلیون آب معدنی سرد به دست زائران برسانیم، افزود: علاوه بر این با توجه به گرم بودن هوا یک کارگاه یخ سازی در مرز مهران راه اندازی می شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) ایلام با اشاره به اینکه پیش بینی می شود حجم عظیمی از زائران از مرز مهران تردد کنند، لذا می طلبد همه دستگاه ها با تمام توان پای کار باشند، تاکید کرد: اگر به درستی اقدامات و فعالیت ها پیش بینی شده برای اربعین پیش نرود، بطور قطع دچار مشکل خواهیم شد.

زارع اضافه کرد: ایام اربعین ۱۴۰۱ آب شرب پایانه مرزی مهران توسط ستاد اجرایی تامین و در اختیار زائران قرار می گیرد.

پیش بینی می شود در ایام اربعین امسال پنج میلیون زائر به کربلای معلی مشرف شوند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید