Performancing Metrics

مشکلات فعالان اقتصادی منطقه آزاد اروند پیگیری می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 453032
تاریخ انتشار: 9 تیر 1401 - 18:40
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: پیگیری جدی خواهیم داشت تا بتوانیم ظرف هفته‌های پیشرو مصوبه هیات دولت را داشته باشیم و با کمک مجلس، نارضایتی که بین فعالان اقتصادی منطقه آزاد اروند وجود داشت مبدل به امید و رضایتمندی شود.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از ایسنا سیداحسان خاندوزی در حاشیه نشست با فعالان اقتصادی خرمشهر و آبادان که امروز، نهم تیرماه در سازمان منطقه آزاد اروند برگزار  شد، اظهار کرد: نکاتی را این فعالان به عنوان مشکلات اقتصادی مطرح کردند که در این زمینه بخش هایی را حتما منتقل می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: بخش‌هایی از انتقادات و گلایه‌ها مرتبط به حوزه‌های اقتصادی به طور خاص است. حداقل در مورد مساله احتساب مضاعف در مالیات بر ارزش افزوده شرکت‌های موجود در منطقه آزاد اروند ایراد وارد بود. در این خصوص پیش نویس لایحه‌ای را آماده کردیم که در کمیسیون اقتصادی دولت تصویب شده و به هیات وزیران ارسال شده است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی در پایان عنوان کرد: پیگیری جدی خواهیم داشت تا بتوانیم ظرف هفته‌های پیشرو مصوبه هیات دولت را داشته باشیم و با کمک مجلس، نارضایتی که بین فعالان اقتصادی منطقه آزاد اروند وجود داشت مبدل به امید و رضایتمندی شود.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید