Performancing Metrics

بهترین اینترنت TD-LTE برای مشترکان جدید | اتاق خبر
کد خبر: 453101
تاریخ انتشار: 12 تیر 1401 - 11:44
راه‌اندازی اینترنت TD-LTE امسال دست‌کم یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تمام می‌شود. با این هزینه علاوه بر مودم، بسته ۱۰۰ گیگابایت شش‌ماهه دریافت می‌کنید

 به گزارش اتاق خبر به نقل از فرارو- اینترنت TD-LTE درحال حاضر توسط اپراتور‌های مختلفی ارائه می‌شود؛ از ایرانسل و مبین‌نت گرفته تا ماهان‌نت، آسیاتک و پیشگامان. حداقل بودجه لازم برای راه‌اندازی اینترنت TD-LTE حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است. این هزینه را ایرانسل بابت مودم و بسته اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی شش‌ماهه دریافت می‌کند. در طرف مقابل یکی از بیشترین هزینه‌ها برای راه‌اندازی اینترنت TD-LTE از سوی شرکت ماهان‌نت دریافت می‌شود. ماهان‌نت مودم TD-LTE خود را به‌همراه بسته هزار و ۴۴۰ گیگابایت یک‌ساله، پنج میلیون تومان می‌فروشد.

اینترنت TD-LTE ایرانسل؛ حداقل یک میلیون و ۲۰۰ هزار

به گزارش فرارو، ایرنسل درحال حاضر سه مودم TD-LTE را در سایت خود برای فروش گذاشته است. ارزان‌ترین آن‌ها مودم FD-M۴۰ G۱ به‌شمار می‌رود که خرید آن یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تمام می‌شود و به‌همراه آن بسته ۱۰۰ گیگابایتی شش‌ماهه رایگان دریافت می‌کنید. اگر به‌جای بسته ۱۰۰ گیگابایتی شش‌ماهه، بسته یک‌ساله ۱۲۰ گیگابایتی را انتخاب کنید، هزینه نهایی یک میلیون و ۳۶۵ هزار تومان خواهد بود. مودم B۶۲۲-۳۳۵ ایرانسل سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. خریداران این مودم برای انتخاب بسته اینترنت TD-LTE سه گزینه خواهند داشت. بسته سه‌ماهه ۲۴ گیگابایتی که رایگان است. بسته شش‌ماهه ۴۰ گیگابایتی که هزینه نهایی را به سه میلیون و ۸۲۴ هزار تومان می‌رساند و بسته شش‌ماهه ۳۰۰ گیگابایتی که خرید آن به‌همراه مودم چهار میلیون و ۴۷۳ هزار تومان هزینه دارد. گران‌ترین مودم TD-LTE ایرانسل، مودم جیبی E۵۷۸۵-۳۳۰ محسوب می‌شود و ارزش آن به‌همراه بسته اینترنت ۲۴ گیگابایتی سه‌ماهه دقیقا چهار میلیون تومان است. اگر بسته ۴۰ گیگابایتی شش‌ماهه را انتخاب کنید چهار میلیون و ۲۴ هزار تومان و اگر دنبال بسته ۳۰۰ گیگابایتی شش‌ماهه باشید، چهار میلیون و ۶۷۳ هزار تومان از شما دریافت می‌کنند.

اینترنت TD-LTE مبین‌نت؛ حداقل یک میلیون و ۲۷۰ هزار

شرکت مبین‌نت سه گزینه را بابت طرح‌های ورودی برای مشترکان خود در نظر گرفته است که قیمت آن‌ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده یک میلیون و ۲۷۰ هزار تومان، یک میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و یک میلیون و ۶۷۰ هزار تومان است. با خرید ارزان‌ترین طرح علاوه بر دریافت مودم AG۳۱۰۰ این شرکت ۵۰ گیگابایت اینترنت سه‌ماهه خواهید داشت. خریداران گران‌ترین طرح نیز علاوه بر مودم، ۱۵۰ گیگابایت اینترنت یک‌ساله دریافت می‌کنند و باید یک میلیون و ۵۷۰ هزار تومان بپردازند. این وسط طرح یک میلیون و ۳۴۰ هزار تومانی بابت مودم AG۳۱۰۰ و بسته ۵۰ گیگابایت شش‌ماهه فروخته می‌شود.

اینترنت TD-LTE ماهان‌نت؛ حداقل دو میلیون و ۴۰۰ هزار

ماهان‌نت سه طرح مختلف را برای راه‌اندازی اینترنت TD-LTE در سایت خود اراده کرده است. خرید ارزان‌ترین طرح اینترنت TD-LTE ماهان‌نت درحال حاضر دست‌کم دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تمام می‌شود. یک میلیون و ۷۹۰ هزار تومان از این هزینه بابت مودم و سیمکارت ماهان‌نت درنظر گرفته شده است و این شرکت بابت بسته یک‌ساله ۲۴۰ گیگابایتی خود ۲۶۴ هزار تومان دریافت می‌کند. علاوه بر این مشترکان اپراتور ماهان‌نت دو گزینه دیگر روی میز دارند. طرح دوم شامل مودم و بسته اینترنت یک‌ساله ۷۸۰ گیگابایتی می‌شود و خرید آن سه میلیون و ۸۴۰ هزار تومان آب می‌خورد. طرح سوم نیز شامل مودم و بسته اینترنت یک‌ساله هزار و ۴۴۰ گیگابایتی می‌شود و تقریبا پنج میلیون تومان فروخته می‌شود.

اینترنت TD-LTE پیشگامان؛ حداقل یک میلیون و ۷۵۰ هزار

پیشگامان هزینه راه‌اندازی اینترنت TD-LTE را برای مشترکان خود بین یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تا سه میلیون و ۴۵۰ هزار تومان درنظر گرفته است. ارزان‌ترین طرح پیشگامان شامل مودم، سیمکارت و بسته سه‌ماهه ۱۰۰ گیگابایتی می‌شود و خرید آن یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تمام خواهد شد. درطرف مقابل مودم و بسته یک‌ساله هزارگیگابایتی پیشگامان سه میلیون و ۷۵۰ هزار تومان آب می‌خورد. مشترکان پیشگامان می‌توانند مودم و بسته اینترنت ۲۵۰ گیگابایتی ۱۲ ماهه را دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بخرند یا با سه میلیون تومان سراغ بسته ۵۰۰ گیگابایتی یک‌ساله بروند.

اینترنت TD-LTE آسیاتک؛ دو میلیون و ۵۰۰ هزار

آسیاتک برای راه‌اندازی اینترنت TD-LTE دو پکیج برای مشترکان خود در نظر گرفته است. اولی را دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌فروشد و بابت دومی سه میلیون و ۴۰۰ هزار تومان دریافت می‌کند. در این دوتا پکیج بسته اینترنت تفاوتی ندارد و به مشترکان آسیاتک بسته ۴۸۰ گیگابایتی یک‌ساله داده می‌شود، اما تفاوت این دو طرح به مودم‌ها ارتباط دارد. در پکیج اول مودم G۱ تحویل مشتری داده می‌شود، ولی در طرح دوم مودم از نوع Outdoor است و کاربرد آن بیشتر برای برای محیط‌های اداری خواهد بود.

مقایسه هزینه راه‌اندازی اینترنت TD-LTE در اپراتور‌های مختلف

اپراتور

ارزان‌ترین طرح

گران‌ترین طرح

ایرانسل

یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

(مودم + ۱۰۰ گیگابایت اینترنت شش‌ماهه)

‌چهار میلیون و ۶۷۳ هزار تومان

(مودم جیبی +‌ ۳۰۰ گیگابایت اینترنت شش‌ماهه)

مبین‌نت

یک میلیون و ۲۷۰ هزار تومان

(مودم + ۵۰ گیگابایت اینترنت سه‌ماهه)

یک میلیون و ۶۷۰ هزار تومان

(مودم + ۱۵۰ گیگابایت اینترنت یک‌ساله)

ماهان‌نت

دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

( مودم + ۲۴۰ گیگابایت اینترنت یک‌ساله)‌

پنج میلیون تومان

( مودم + هزار و ۴۴۰ گیگابایت اینترنت یک‌ساله)‌

پیشگامان

یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

( مودم + ۱۰۰ گیگابایت سه‌ماهه)‌

سه میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

( مودم + هزار گیگابایت یک‌ساله)

آسیاتک

دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

( مودم + ۴۸۰ گیگابایت یک‌ساله)‌

سه میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

( مودم Outdoor + ۴۸۰ گیگابایت یک‌ساله)

نظرات
ADS
ADS
پربازدید