Performancing Metrics

مهم‌ترین دغدغه فعالان حوزه مکانیزاسیون تسهیلگری در ورود دانش فنی نوین است | اتاق خبر
کد خبر: 458381
تاریخ انتشار: 6 مهر 1402 - 08:08
گرگان- هاشمی، مدیرعامل شرکت پیشگامان کشت پایدار گفت: حمایت از واردات تکنولوژی‌های جدید و پیش بینی شرایط لازم برای ورود دانش فنی نوین مهم‌ترین دغدغه فعالان حوزه مکانیزاسیون کشاورزی در گلستان است.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از هامان هاشمی در گفتگو با خبرنگار بازار اظهارکرد: نوزدهمین دوره نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی و مکانیزاسیون با حضور شرکت‌های تولیدکننده، فعالان اقتصادی، بازرگانان و کارشناسان حوزه ماشین آلات کشاورزی و مکانیزاسیون در گرگان در حال برگزاری است.

مدیرعامل شرکت پیشگامان کشت پایدار افزود: با تلاش مدیریت و کارشناسان نمایشگاه بین‌المللی گلستان و همچنین حمایت دلسوزانه مدیریت و کارکنان سازمان جهاد کشاورزی گلستان همه ساله نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی و مکانیزاسیون در گلستان برگزار می‌شود که در نوع خود، یکی از بهترین رویدادهای کشاورزی در در سطح کشور تلقی می‌شود و این امر مایه مباهات و افتخار است.

هاشمی گفت: برگزاری چنین رویدادهایی باعث ارتقای سطح تعامل و برخورد کشاورزان با نوآوری‌های حوزه ماشین آلات و مکانیزاسیون کشاورزی می‌شود و زمینه خلق ارزش افزوده در فضای اقتصاد کشاورزی گلستان را فراهم می‌آورد.

وی بیان کرد: حضور سرمایه‌گذاران این بخش در گلستان موجب آشنایی آن‌ها با شرایط اقتصاد کشاورزی این استان شده و به توسعه بخش کشاورزی گلستان منجر می‌شود.

مدیرعامل شرکت پیشگامان کشت پایدار ادامه داد: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی موجب بهبود کیفیت در ارائه خدمات و همچنین راه‌اندازی دفاتر نمایندگی برندهای اصلی در گلستان خواهد شد.

وی عنوان کرد: ماشین آلات و مکانیزاسیون نقش بسیار مهمی را در بخش کشاورزی بر عهده دارد؛ به روزبودن دانش فنی و امکان ارتباط با برندهای اصلی بازارهای جهانی موجب بهبود بهره‌وری در کشاورزی خواهد شد.

هاشمی ادامه داد: حمایت از واردات تکنولوژی‌های جدید و پیش بینی شرایطی برای تسهیل دانش فنی نوین برای بهره‌برداران و تولید کنندگان از مهم‌ترین دغدغه‌های فعالان حوزه مکانیزاسیون کشاورزی تلقی می‌شود.

مدیرعامل شرکت پیشگامان کشت پایدار گفت: با فراهم ساختن شرایط بهتر برای اقتصاد کشاورزی، می‌توانیم انگیزه و رغبت بهره‌برداران و سرمایه‌گذاران حوزه کشاورزی را ارتقا دهیم.

وی بیان کرد: قانونگذاران و دولتمردان بیشترین نقش را برای تسهیل در حوزه سرمایه‌گذاری در بخش ماشین آلات کشاورزی و مکانیزاسیون را برعهده دارند.

کد
نظرات
ADS
ADS
پربازدید