Performancing Metrics

تسهیلات ۴% ملکی؛ وامی بدون سپرده و بدون ضامن! | اتاق خبر
کد خبر: 458744
تاریخ انتشار: 10 آبان 1402 - 12:00

 

اوایل آبان ماه امسال، گزارشی از مرکز آمار ایران منتشر شد که بیانگر افزایش نرخ تورم مسکن به حدود 83.9% در شهریور ماه 1402 نسبت به شهریور ماه 1401 بود. این نرخ، بسیار بالاتر از نرخ تورم کل کشور است که 46.1% گزارش شده. چنین تورمی نه تنها به افزایش قیمت‌ها منجر می‌شود، بلکه باعث سخت‌تر شدن ورود به بازار ملک برای بسیاری از مردم می‌گردد.

 

اما حالا که تورم سالانه مسکن در ایران به 83.9% رسیده، بسیاری از سرمایه‌گذاران و خانواده‌ها در جستجوی راه‌حل‌هایی هستند تا از کاهش قدرت خرید خود جلوگیری کنند. هم‌ساز، پلتفرمی معتبر در زمینه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ملکی، شرایط دریافت یک وام ویژه سرمایهگذاری ملکی را فراهم کرده که با برخی از بانک‌های برتر و معتبر کشور و (بانک شهر، بانک ملی و رسالت)، شانسی جدید و امیدبخش برای علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در ملک و متقاضیان وام به وجود آورده است. این وام به خصوص برای پروژه‌های معرفی شده در پلتفرم هم‌ساز طراحی شده و به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که در پروژه‌های توسعه‌محور و سودآور ملکی سرمایه‌گذاری کنند.

هم‌ساز، با دقت به ویژگی‌های این وام پرداخته‌است. از هدف اصلی، که توانمندسازی خانوارها و توسعه سرمایه‌گذاری ملکی است، گرفته تا جزئیات مانند مبلغ وام، دوره بازپرداخت، نحوه اعتبارسنجی، پشتوانه‌ها و سود مورد انتظار. این وام به صورتی طراحی شده است که حتی نیازی به ضامن ندارد. این یکی از بزرگ‌ترین مزایای ارائه شده توسط هم‌ساز است.

پروژه‌های معرفی شده در هم‌ساز، عموما پروژه های عظیم توسعه محور ملکی بوده که همگی با ارزش‌ بالایی معرفی شده‌اند، و قدرالسهم خریداری شده، به عنوان تضمین وام محسوب می‌شود. این یک رویکرد نوآورانه است که این امکان را می‌دهد که سرمایه‌گذاران با اطمینان بیشتری وارد بازار شوند و از وضعیت بازار بهره‌برداری کنند.

برای توضیح بیشتر در مورد چگونگی کارکرد این وام، بیایید به یک مثال بپردازیم. فرض کنید که یک سرمایه‌گذار تصمیم می‌گیرد تا در یک پروژه ملکی معرفی شده در هم‌ساز سرمایه‌گذاری کند. او می‌تواند از هم‌ساز وامی تا سقف مبلغ 500 میلیون تومان با کارمزد 4% دریافت کند. با توجه به قیمت‌های فعلی بازار، این مقدار پول می‌تواند به او این امکان را بدهد که در پروژه‌های با کیفیت و با بازده بالا سرمایه‌گذاری کند. پس از خرید قدرالسهم، مبلغ وام در طول 12 تا 36 ماه بازپرداخت می‌شود.

آنچه این پروژه ها را منحصر به فرد می‌کند، توجه به جزئیات و نیازهای سرمایه‌گذاران است. هم‌ساز این اطمینان را به سرمایه‌گذاران می‌دهد که پروژه‌های معرفی شده با کیفیت بالا و بازده مناسبی هستند. از طرفی، با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نوسانات قیمتی، سرمایه‌گذاری در ملک یکی از راه‌های امن و پایدار برای حفظ و افزایش دارایی‌هاست.

در نهایت، این وام جدید ارائه شده توسط هم‌ساز، نه تنها می‌تواند به رونق بازار ملک و مسکن کمک کند، بلکه باعث می‌شود که بسیاری از افرادی که تاکنون به دلیل محدودیت‌های مالی قادر به ورود به بازار ملک نبوده‌اند، به این بازار وارد شوند و از فرصت‌های آن بهره‌برداری کنند.

خلاصه ای از ویژگی های این وام ویژه سرمایه گذاری ملکی

  • کارمزد: این وام بدون بهره و فقط مشمول 4% کارمزد سالیانه خواهد بود.
  • دوره باز پرداخت: بر اساس شرایط و تعداد قدرالسهم خریداری شده و دوره بازپرداخت وام از 12 تا 36 ماه قابل تغییر خواهد بود.
  • مبلغ وام: بر اساس شرایط و تعداد قدرالسهم خریداری شده و مبلغ وام از 150 میلیون تا 400 میلیون تومان قابل تغییر خواهد بود.
  • بدون نیاز به ضامن: هر کسی می تواند برای دریافت این وام اقدام نماید، به این معنی که افراد برای دریافت این تسهیلات نیازی به ضامن نداشته و قدرالسهم پروژه‌ای که خریداری می‌شود، تضمین وام قرار می‌گیرد.
  • پشتوانهی سرمایهگذاری ملکی: این وام به افراد امکان می‌دهد تا به عنوان سرمایه‌گذار در پروژه‌های ملکی شرکت کنند و پشتوانه ی آن قدرالسهمی است که افراد به واسطه ی سرمایه گذاری ملکی خود دریافت می‌نمایند.
  • دلیل عرضه این وام: این وام با پشتیبانی بانک‌های معتبر، برای توسعه سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ملکی پیش بینی شده و در جهت توانمندسازی خانوارهای ایرانی و ایجاد فرصت برابر سرمایه‌گذاری ملکی ارائه شده است.
  • تنوع سرمایهگذاری: پروژه‌های متعدد مسکونی، تجاری، اداری، هتل، بیمارستان و غیره طبق برنامه زمان‌بندی در سبد وام قرار می‌گیرد.

چگونه می‌توان وام ویژه سرمایه گذاری ملکی را دریافت نمود؟

 

برای دریافت این وام، کافی است به وب‌سایت این پلتفرم به آدرس این سایت مراجعه کنید و فرم درخواست وام را پر کنید تا مشاوران سرمایه گذاری هم‌ساز با شما تماس بگیرند یا می‌توانید با شماره:

48000333 – 021

تماس بگیرید و حتی می‌توانید به شعب هم‌‍ساز سر بزنید! آدرس شعب هم‌ساز را می‌توانید در سایت مشاهده کنید.

نتیجه‌گیری

در دنیای امروز، بازار مسکن با چالش‌های متعددی روبرو است. هم‌ساز، با فراهم کردن امکان دریافت وام‌های با شرایط مناسب، فرصت‌های جدیدی را برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند. این وام جدید ارائه شده توسط هم‌ساز، نه تنها می‌تواند به رونق بازار ملک و مسکن کمک کند، بلکه باعث می‌شود که بسیاری از افرادی که تاکنون به دلیل محدودیت‌های مالی قادر به ورود به بازار ملک نبوده‌اند، به این بازار وارد شوند و از فرصت‌های آن بهره‌برداری کنند. این فرصت را از دست ندهید و با هم‌ساز، آینده‌ای روشن‌تر را برای خود فراهم کنید.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید