Performancing Metrics

رشد خوب ۳۵ هزار واحدی شاخص کل بورس | اتاق خبر
کد خبر: 459233
تاریخ انتشار: 27 آذر 1402 - 15:42
شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با رشد ۳۵۸۲۷ واحدی توانست بر جایگاه ۲ میلیون و ۲۰۷ هزار واحد بایستد.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از خبرنگار مهر، شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با رشد ۳۵۸۲۷ واحدی توانست به جایگاه ۲ میلیون و ۲۰۷ هزار واحد برسد،

ارزش معاملات خرد عدد ۸,۳۰۵ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، ۲۷% و نسبت به میانگین ماهانه ۴۰% افزایش داشته است.

در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۲۶۱ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. اما امروز برای دومین روز متوالی بازار شاهد ورود نقدینگی حقیقی به ارزش ۱۲۷ میلیارد تومان بوده است. در یک هفته گذشته بر شدت آن هم نسبت به میانگین ماهانه افزوده شده است.

برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۴۱ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق‌ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می‌تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت برای دومین روز متوالی با ثبت رقم ۱,۰۰۰ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق‌ها هم نسبت به میانگین ماهانه در حال افزایش است.

ارزش صف‌های خرید ۳۵۶ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۹۶ میلیارد تومان افزایش داشته است. این در حالی است که ارزش صف‌های فروش هم با افزایش ۳۱ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۲۶۷ میلیارد تومان قرار دارد.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید