شاخص جدید کیفیت خودروها تدوین شد | اتاق خبر
کد خبر: 92059
تاریخ انتشار: 25 بهمن 1393 - 10:07
در جدیدترین جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو، شاخص جدید ارزیابی کیفیت خودروها و کیفیت خدمات پس از فروش خودرو به تایید وزیر صنعت، معدن و تجارت رسید. ...
در جدیدترین جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو، شاخص جدید ارزیابی کیفیت خودروها و کیفیت خدمات پس از فروش خودرو به تایید وزیر صنعت، معدن و تجارت رسید.
ایسنا-جدیدترین جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو پنجشنبه هفته گذشته برگزار شد. در این جلسه شاخص جدید تدوین شده برای بررسی کیفیت خودروها و همچنین کیفیت خدمات پس از فروش ارائه شده از سوی عرضه‌کنندگان خودرو، به تصویب وزیر صنعت، معدن و تجارت رسید. در این شاخص حداقل استانداردهای مدنظر در زمینه کیفیت خودروها و سطح خدمات پس از فروش ارائه شده برای سال‌های 1394، 1395 و 1396 مشخص شده و به خودروسازان ابلاغ خواهد شد. بنابراین از ابتدای سال آینده عملکرد عرضه‌کنندگان خودرو در دو حوزه کیفیت خودرو و همچنین سطح کیفی خدمات پس از فروش، براساس این شاخص و حداقل‌های کیفی تدوین شده، ارزیابی شده و در صورت محقق نشدن اهداف در نظر گرفته شده با شرکت‌های مربوطه برخورد خواهد شد. با تایید شاخص جدید کیفیت خودروها از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، این شاخص تا پایان سال جاری به شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو ابلاغ و اجرایی خواهد شد.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید