آخرین مصوبات انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های بازرگانی | اتاق خبر
کد خبر: 92780
تاریخ انتشار: 3 اسفند 1393 - 10:25
بر اساس اعلام اتاق بازرگانی ایران، صلاحیت تمام ثبت‌نام‌شدگان کاندیداتوری در هیات نمایندگان اتاق‌های سراسر کشور بررسی شده و حداکثر تا تاریخ هفتم اسفند ۹۳ نتایج آن ...
بر اساس اعلام اتاق بازرگانی ایران، صلاحیت تمام ثبت‌نام‌شدگان کاندیداتوری در هیات نمایندگان اتاق‌های سراسر کشور بررسی شده و حداکثر تا تاریخ هفتم اسفند ۹۳ نتایج آن اعلام خواهد شد.
خبرگزاری فارس - در دو مصوبه نشست اخیر انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های ایران شرایط رأی‌دهندگان مجددا مورد بررسی قرار گرفت و هم‌چنین مهلت نهایی اعلام نتایج تایید صلاحیت نامزدها نیز اعلام شد. براساس گزارش ارسالی از هیات عالی نظارت بر انتخابات اتاق‌های سراسر کشور تمام شکایات مطرح شده از سوی نامزدها مورد رسیدگی قرار گرفته و پاسخ لازم نیز داده شده است. هم‌چنین اعلام شده صلاحیت تمام ثبت‌نام‌شدگان کاندیداتوری در هیات نمایندگان اتاق‌های سراسر کشور بررسی شده و حداکثر تا تاریخ هفتم اسفند ماه 1393 نتایج آن اعلام خواهد شد. از طرفی این انجمن در مورد واجدین شرایط رأی دادن در این انتخابات تاکید کرده تنها آن دسته از اعضای اتاق‌های بازرگانی می‌توانند در انتخابات به عنوان رأی‌دهنده شرکت کنند که دارای کارت هوشمند (عضویت، بازرگانی) از اتاق محل اخذ رأی باشند که حداقل یکسال از صدور آن گذشته باشد و در روز رأی‌گیری نیز اعتبار داشته باشد. در صورتی که کارت هوشمند فردی حقیقی یا حقوقی دارای فرآیند تمدید، تغییر، انتقال، تبدیل و یا المثنی باشد، باید حتماً تا تاریخ دهم اسفندماه این فرآیند به اتمام رسیده و فرد کارت هوشمند خود را دریافت کرده باشد. هم‌چنین در این اطلاعیه ذکر شده چنانچه فردی دارای کارت عضویت هوشمند و کارت بازرگانی هوشمند (حقیقی یا حقوقی) باشد تنها با استفاده از یکی از این کارت‌ها می‌تواند یک برگه تعرفه رأی دریافت کند و رأی بدهد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید