ابراهیم جمیلی:هدف ما حفظ جايگاه بخش خصوصي است | اتاق خبر
کد خبر: 92797
تاریخ انتشار: 3 اسفند 1393 - 12:27
ابراهیم جمیلی رئیس ستاد ائتلاف بزرگ در نشست خبری  ائتلاف بزرگ گفت: اعضای  این گروه اعتقاد دارند که کارآفرینان بخش خصوصی هستند و می توانند اقدامات موثری برای اتاق باز...
ابراهیم جمیلی رئیس ستاد ائتلاف بزرگ در نشست خبری  ائتلاف بزرگ گفت: اعضای  این گروه اعتقاد دارند که کارآفرینان بخش خصوصی هستند و می توانند اقدامات موثری برای اتاق بازرگانی انجام دهند .
رئیس خانه اقتصاد ایران ، ۸۵ درصد اقتصاد کشور را دولتی و دارندگان کارت های بازرگانی را ۸۵ درصد بخش خصوصی اعلام کرد و اظهار داشت:اتاق بایستی یک جامعیت در تمامی بخش ها داشته باشد و امیدواریم بخش خصوصی بتواند به یک لیست واحد نزدیک شود . اتاق نباید به یک باشگاه سیاسی تبدیل شود ، وظیفه اصلی اتاق تنظیم سیاست های اقتصادی است. وی افزود : درهای ائتلاف بزرگ به روی همه اشخاص و گروه ها باز است و ما عزم خود را جزم کرده ایم که در چارچوب منافع ملی بتوانیم موانع تولید و صادرات را رفع کنیم. هدف ما حفظ جايگاه بخش خصوصي است. وی در پاسخ به سوالی مبنی برادعای تفکر سنتی حاکم بر ائتلاف بزرگ بیان داشت : این گفته ها از رقابت های انتخاباتی نشات می گیرد و اکنون همکاران ما همه جزء صادرکنندگان معدنی ،ارگانیک و صاحبان تکنولوژی های جدید هستند. وی ادامه داد : البته سنتی بودن باعث افتخار است و ما از ۲۰ سال پیش تاکنون صادرات سنتی داشته ایم و از همان نوع صادرات ، الفبای تولید را آموختیم و متاسفانه گروهی که ادعای سنتی بودن ائتلاف بزرگ را دارند قصد تخریب دارند و در آینده سرمایه گذاران و کارآفرینان جوان بسیاری در گروه مشاهده خواهد شد. جمیلی در ادامه از عدم حضور پورفلاح به عنوان کاندیدا در انتخابات اتاق بازرگانی اظهار تاسف کرد و گفت : امیدواریم در اتاق مطلوب آینده بتوانیم از حضور وی بهره مند شویم.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید