گران فروشی محصولات دو کارخانه لبنی در سال 94 کلید خورد | اتاق خبر
کد خبر: 99744
تاریخ انتشار: 18 فروردین 1394 - 09:10
اتاق نیوز - رئیس اتحادیه لبنیات تهران گفت: مدتی است که دو کارخانه شناخته شده لبنیات محصولات خود را به صورت غیر قانونی افزایش داده اند و کماکان مسئولان ذیربط هیچ واکنش
اتاق نیوز - رئیس اتحادیه لبنیات تهران گفت: مدتی است که دو کارخانه شناخته شده لبنیات محصولات خود را به صورت غیر قانونی افزایش داده اند و کماکان مسئولان ذیربط هیچ واکنشی به این تخلف نشان نمی دهند.
علی رجبی در گفت و گو با اتاق نیوز در واکنش به این تخلف اظهار داشت: هنگامیکه این موضوع را با دستگاه های نظارتی درمیان گذاشتیم، به ما اعلام شد که در اسرع وقت به این تخلف رسیدگی خواهیم کرد؛ ولی متأسفانه تا به امروز هیچ گونه برخوردی با این دو کارخانه نشده است. وی افزود: تخلف این کارخانه ها بدین ترتیب است که شیر 2200 تومانی را به قیمت 2400 تومان به فروش می رسانند. به طور حتم هر برندی که مطرح تر است، نباید محصولات خود را به هرقیمتی به فروش برساند و در این راستا اصناف هم برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان پیشنهادی را ارائه کرده است. رجبی در تشریح پیشنهاد خود اعلام کرد: اتحادیه های لبنیات، سوپرمارکت ها و دیگرصنوف ذیربط،این آمادگی را دارند تا با دستور دستگاه های ذیربط، از فروش محصولات کارخانه هایی که قیمت ها را به صورت غیر قانونی افزایش می دهند، خودداری کنند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید