افتتاح 12 پروژه مسکن مهر اندیشه در اوایل دی‌ماه | اتاق خبر
کد خبر: 178705
تاریخ انتشار: 8 آذر 1394 - 14:56
مدیر عامل شهر جدید اندیشه از بهره‌برداری 12 پروژه مسکن مهر این شهر همزمان با هفته وحدت در اوایل دی‌ماه خبر داد....

مدیر عامل شهر جدید اندیشه از بهره‌برداری 12 پروژه مسکن مهر این شهر همزمان با هفته وحدت در اوایل دی‌ماه خبر داد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایسنا محمد آیینی  با بیان این‌که شهرک جدید اندیشه تعدادی پروژه مسکن مهر دارد که از سال 1391 کار ساخت آنها کلید خورد، اظهار کرد: این شهر بیش از 20 پروژه مسکن مهر دارد که 14 مورد از آنها پروژه‌های 99 ساله و مابقی آنها خودمالکی است.

وی افزود: در مجموع 3093 واحد مسکن مهر برای این شهر تعریف شده که 717 مورد از آن خودمالکی است که تاکنون 653 مورد از این تعداد به افتتاح و بهره‌برداری رسیده است.

مدیر عامل شهر جدید اندیشه درباره‌ی 14 پروژه 99 ساله این شهر نیز اظهار کرد: مجموعا 2376 واحد خودمالکی در این شهر تعریف شده که 12 پروژه از مجموع 14 پروژه در هفته وحدت برای اوایل دی‌ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گفته آیینی دو پروژه دیگر مشکل گازرسانی دارند که این موضوع در مذاکره با شرکت گاز استان تهران حل شده و امیدواریم آنها نیز تا پایان سال نیز به اتمام برسند.

وی همچنین با اشاره به ساخت مرکز شهر با طرحی متفاوت و تاریخی در این شهر ادامه داد: مرکز شهر اندیشه در فاز چهار ایجاد خواهد شد که اولین گام آن احداث بازار بزرگ ایرانی – اسلامی اندیشه بود که در خرداد‌ماه به دست رییس جمهوری افتتاح شد.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید