اسناد و مدارک پرونده «برنج‌های آلوده» درحال جمع آوری است | اتاق خبر
کد خبر: 304286
تاریخ انتشار: 3 دی 1394 - 10:43
رئیس کمیسیون کشاورزی گفت: درباره برنج های آلوده و تاریخ مصرف گذشته در حال تهیه اطلاعات جامع، اسناد و مدارک مربوطه هستیم و امیدوارم که نتیجه آن ظرف ۱۰ روز آینده اعلام شود.

اتاق خبر: عباس رجایی در خصوص توزیع برنج های تاریخ مصرف گذشته و آلوده بین مردم، اظهار کرد: دراین خصوص در حال تهیه اطلاعات جامع، اسناد و مدارک مربوطه هستیم و امیدوارم که نتیجه آن ظرف 10 روز آینده اعلام شود.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی افزود: وزیر جهادکشاورزی و افراد زیادی به مجلس دعوت می‌شوند و در این ارتباط از آنها سوال می‌شود.

نماینده مردم اراک در مجلس ادامه داد: برای اعلام اینکه چه کسانی در این ارتباط دخیل هستند و ما چگونه عمل خواهیم کرد، اجازه دهید تا بعد از انجام تحقیقات کامل و جامع اعلام کنیم.

رجایی در پاسخ به این سوال که آیا وزارت بهداشت نیز در این موضوع دخیل است یا خیر؟ گفت: اجازه دهید در این باره  به موقع اطلاع رسانی می‌کنیم.

گفتنی است، بر اساس اسناد موجود چندین محموله برنج تاریخ مصرف گذشته و آلوده از انبارهای شرکت بازرگانی دولتی در سال جاری به‌ ویژه در ایام محرم و صفر بین مردم توزیع شده و به  فروش رفته است و بیش از 108 میلیارد تومان چک های فروش نسیه برنج وصول نشده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید