زمینه حضور برندهای معتبر دنیا را فراهم کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 306336
تاریخ انتشار: 13 دی 1394 - 20:54
نایب‌رئیس اتاق بازرگانی تهران:
نایب‌رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: باید زمینه حضور برندهای معتبر دنیا در حوزه خدمات و بهره‌برداری را فراهم کنیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی جهانگیری ظهر امروز در همایش بین‌المللی برند ملی گردشگری که در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در دو سال گذشته امید را در دل مردم نهادینه کرد و مردم امید به روزهای پررونقی دارن

نایب‌رئیس اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: امروز که شرایط به‌گونه‌ای است که روزهای خوبی را به ارمغان آورد بخش خصوصی و فعالان گردشگری از دولت برای توسعه این صنعت انتظار دارند.

وی با بیان اینکه احترام و شخصیت هر عرصه‌ای برند آن است تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا هویت و برند کشور خود را به دنیا معرفی کنیم.

جهانگیری افزود: ایران هراسی انجام شده طی سال‌های گذشته آسیب بزرگی بوده است چراکه عدم احساس امنیت بزرگ‌ترین ضربه به گردشگری است.

نایب‌رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه بزرگ‌ترین چالش ما خدمات و کیفیت بهره‌برداری است خاطر نشان کرد: باید شهامت ورود به بازارهای جهانی را داشته باشیم و از تکنولوژی روز دنیا در حوزه بهره‌برداری استفاده کنیم.

وی با تأکید بر اینکه امروز باید با قواعد و استانداردهای روز دنیا در چرخه اقتصادی دنیا قرار گرفت اظهار داشت: صنعت گردشگری ایران باید تجهیز شود و در فضایی که فناوری و آموزش حرف اول را می‌زند با آمادگی کامل حضور پیدا کند.

جهانگیری با بیان اینکه باید زمینه حضور برندهای معتبر دنیا در حوزه خدمات و بهره‌برداری را فراهم کنیم خاطر نشان کرد: امیدواریم دولت برای معرفی برند کشور هزینه کند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید