کاراته‌کای کرمانشاهی طلای لیگ جهانی فرانسه را به دست آورد | اتاق خبر
کد خبر: 311745
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 08:58
رئیس هیئت کاراته استان کرمانشاه گفت: سعید احمدی ملی پوش کرمانشاهی در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان فرانسه به نشان طلا دست یافت.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر ناصر محمد صالحی  اظهار داشت: سعید احمدی کاراته‌کای ملی پوش کرمانشاهی وزن منفی ۶۷ کیلوگرم در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان که به میزبانی پاریس در فرانسه برگزار شد به عنوان قهرمانی دست یافت.

محمد صالحی افزود: احمدی ابتدا برابر حریف گرجی با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید و از سد نماینده میزبان با حساب ۶ بر صفر گذشت همچنین احمدی بر حریف اتریشی خود به برتری دست یافت.

 وی بیان کرد: احمدی نماینده جمهوری اسلامی ایران در این رقابت‌ها با پیروزی برابر کاراته کای مراکشی به نیمه نهایی رفت و سپس با شکست نماینده ژاپن به فینالیست شد.

محمد صالحی ادامه بیان کرد: احمدی در فینال حریف فرانسوی خود را با نتجه ۵ بر صفر شکست داد و  موفق شد طلای این دوره از رقابت‌ها را بر گردن آویزد.

رئیس هیئت کاراته استان کرمانشاه بیان کرد: حامد درفشی پور دیگر نماینده کرمانشاهی اعزامی به مسالقات لیگ جهانی فرانسه در منفی ۶۷ کیلو مغلوب حریفی از ترکیه شد و از ادامه مسابقات بازماند.

وی با بیان اینکه تنها نشان طلای این دوره از رقابت‌ها به سعید احمدی رسید، اعلام کرد: ایران در مقام پنجم جدول قرار گرفت و از ۸ ورزشکار ایرانی اعزامی به این رقابت‌ها ۲ ملی پوش کرمانشاهی بودند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید