ایجاد ۱۵۹ هزار شغل توسط بنیاد برکت از زمان تاسیس | اتاق خبر
کد خبر: 311870
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 12:19
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: طرح‌های بنیاد برکت از ابتدا تا کنون ۱۵۹ هزار فرصت شغلی ایجاد کرده و در سال جاری تاکنون ۸ میلیون دلار از محصولات طرح‌های بنیاد برکت از کشور صادر شده است.

اتاق خبر: عارف نوروزی، مدیرعامل بنیاد برکت با حضور در مراسم بهره‌برداری از 500 طرح اقتصادی بنیاد برکت در 27 استان کشور گفت: تشکیلات بنیاد برکت از سال 86 راه‌اندازی شده که در زیر مجموعه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) به بحث توانمندسازی مناطق محروم، محرومیت‌زدایی ، ایجاد اشتغال، ساخت مدرسه، مسجد و خانه‌های بهداشت در مناطق محروم اقدام می‌کند.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی گفت: از سال گذشته به کمک وزارت بهداشت طرح توانمندسازی و درمان زوج‌های نابارور در مناطق محروم اجرا شده و تاکنون 750 زوج نابارور از خدمات درمانی بنیاد برکت استفاده کرده و تعداد قابل توجهی از آنها دارای فرزند شدند و خانواده بزرگ برکت تشکیل شده است.

مدیرعامل بنیاد برکت همچنین از اجرای 350 واحد مسکن محرومان و همچنین 800 واحد تا پایان سال خبر داد و گفت: در برنامه سال آینده احداث 3100 واحد مسکونی در مناطق محروم، 24 طرح اقتصادی به ظرفیت 14300 شغل، 80 مسجد، 40 مدرسه و 19 طرح زیربنایی اجرا شده است که امروز با حضور آیت‌الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری تقدیم مردم در سراسر کشور می‌شود.

مدیرعامل بنیاد برکت در مراسم بهره‌برداری از 500 طرح اقتصادی و زیربنایی بنیاد برکت گفت: طرح‌های بنیاد برکت از ابتدا تا کنون 159 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده و در سال جاری تاکنون 8 میلیون دلار از محصولات طرح‌های بنیاد برکت از کشور صادر شده است.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید