۹۰۰ روستای استان زنجان از نعمت برق برخوردار هستند | اتاق خبر
کد خبر: 315339
تاریخ انتشار: 18 بهمن 1394 - 06:30
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان:
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان با اشاره به خدمات نظام در حوزه انرژی گفت: در حال حاضر بیش از ۹۰۰ روستای استان از نعمت برق برخوردار هستند.

اتاق خبر- مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان با اشاره به خدمات نظام در حوزه انرژی گفت: در حال حاضر بیش از ۹۰۰ روستای استان از نعمت برق برخوردار هستند.

عادل کاظمی ضمن یادآوری اینکه ۹۰۰ روستای استان زنجان از نعمت برق برخوردار هستند و برخی از آنها هم به شهر تبدیل شده اند، اظهار کرد: در راستای برق‌دار کردن روستاها، شرکت توزیع برق استان تلاش مضاعف را در دستور کار قرار داده است.

وی گفت: در حال حاضر شرکت توزیع برق منطقه‌ای زنجان پوشش ۱۰۰ درصدی خدمات را دارد. 

مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان بابیان اینکه بیش از چهار هزار مشترک برق در استان زنجان داریم، تأکید کرد: از این میزان ۳۰ درصد از این‌ها را مشترکان روستایی تشکیل می‌دهند. 

کاظمی از وجود ۱۵۷ هزار شعله روشنایی در استان زنجان خبر داد و افزود: از این میزان ۵۵ هزار شعله  روشنایی برای روستاها است. 

وی تصریح کرد: استان زنجان اوایل انقلاب برق منطقه‌ای نداشت ولی به برکت پیروزی انقلاب اسلامی برق منطقه‌ای در زنجان تأسیس شد و تاکنون برکات خوبی هم حاصل‌شده است. 

مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان ضمن ابراز خرسندی از اینکه خوشبختانه در استان روستاهای زیر ۱۰ خانوار هم از نعمت برق برخوردار هستند، تصریح کرد: در اوایل انقلاب کمتر از ۱۰ روستای استان از نعمت برق برخوردار بودند. 

منبع:مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید