تلگرام در نسخه 3.5 از ویژگی های جدیدی رونمایی می کند | اتاق خبر
کد خبر: 317243
تاریخ انتشار: 25 بهمن 1394 - 05:06
گوشی های هوشمند امروزه به نرم افزارهای مختلفی مجهز شده اند و از جمله نرم افزارهایی که امروزه در اغلب گوشی ها به چشم می خورد می توان به Telegram اشاره کرد.

اتاق خبر - گوشی های هوشمند امروزه به نرم افزارهای مختلفی مجهز شده اند و از جمله نرم افزارهایی که امروزه در اغلب گوشی ها به چشم می خورد می توان به Telegram اشاره کرد. تلگرام یکی از اپلیکیشن هایی است که همواره در نسخه های جدید خود از امکانات جالبی رونمایی می کند. این نرم افزار توانست جایگزین Viberشود و امروز نیز در نسخه 3.5 از امکانات جالب تری رونمایی کرده است.

اولین ویژگی در نسخه جدید سیستم پیام های صوتی جدید می باشد. تلگرام اکنون دارای پخش کننده جدیدی بوده و پیام های صوتی را با نمایش امواج صوتی پخش می کند. علاوه بر پیام های صوتی، تلگرام تغییراتی را در چت ایجاد کرده است. این ویژگی چت محرمانه نام دارد. چت محرمانه (Secret Chat) در این نسخه از تصاویر GID، پاسخ، عنوان و ... پشتیبانی می کند. چت محرمانه همچنین کاربر را قادر می سازد تا قبل از ارسال استیکر پیش نمایشی از آن را مشاهده کرده و سپس ارسال کند.

ویرایشگر تصاویر نیز ویژگی دیگری است که در این نسخه برای کاربران عرضه شده است. Photo Editor شما را قادر می سازد تا قبل از ارسال عکس آن را ویرایش نمایید.

در نسخه جدید همچنین شما می توانید افرادی که در گروه خاصی هستند را از ارسال پیام خصوصی به شما محروم کنید. در نتیجه می توانید آزادانه در تمام گروه ها عضو شوید و فقط اجازه دهید افراد خاصی بتوانند از گروه به شما پیام ارسال کنند. این نسخه از نرم افزار هم اکنون از Google Play قابل دریافت می باشد.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید