جلسات گرانی آب‌وبرق در سازمان مدیریت کلید خورد | اتاق خبر
کد خبر: 320815
تاریخ انتشار: 5 اسفند 1394 - 21:27
نتایج جلساتی که در خصوص مسیر پیش روی تعدیل قیمت های آب و برق از میانه تابستان تاکنون در وزارت نیرو تشکیل شده، اکنون روی میز کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی است.

اتاق خبر: "فعلا قیمت آب و برق افزایش نمی یابد" این جمله ای است که اکنون تمامی مسئولان وزارت نیرو بر روی آن اتفاق نظر دارند. اما اینکه لفظ "فعلا" تا چه زمانی صدق می کند جای سوال دارد.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ پیگیری ها حاکی از این است که در حال حاضر در سلسله جلسات درآمد و هزینه ای دولت در سال 95 که در سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار می شود، یکی از موضوعات روی میز و درحال بررسی مرحله بعدی افزایش قیمت حامل های انرژی از جمله قیمت مصرفی آب و برق است.

نتایج جلساتی که در خصوص مسیر پیش روی تعدیل قیمت های آب و برق از میانه تابستان تاکنون در وزارت نیرو تشکیل شده اکنون روی میز کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی است و نتایج این بررسی ها در سازمان مدیریت و برنامه ریزی قرار است در شورای عالی اقتصاد و سپس جلسات هیئت دولت مطرح شود.

این مسئله که ارزان فروشی آب و برق باید در مرحله ای در سال 95 کاهش یابد مورد توافق تمامی مسئولان اقتصادی دولت است اما در خصوص زمان و نحوه اجرای آن هنوز هیچ تصمیمی نهایی نشده و بررسی ها ادامه دارد.

تنها تصمیمی که پیش از این در دولت اخذ شده بود، این بود که در خصوص افزایش قیمت ها هیچ اعلامی تا زمان انتخابات 7 اسفند صورت نگیرد و تمامی تصمیم ها و اقدامات به بعد از انتخابات موکول شود.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید