مدیرعامل ولوو به ایران می‌آید | اتاق خبر
کد خبر: 321931
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1394 - 01:05
مارتین لانتستد - مدیرعامل گروه ولوو - برای اولین بار به ایران می‌آید.

اتاق خبر: کلاوس نیلسن - مدیرعامل ولوو تراکس - و برونو بلین - مدیرعامل رنوتراکس - در این سفر لانتستد را همراهی خواهند کرد.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ لانتستد روز سه شنبه با هواپیمای شخصی به ایران می آید و سخنرانی در سومین همایش بین المللی صنعت خودرو، جلسه با مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت و افتتاح خط تولید کامل محصولات اروپایی سایپادیزل را در برنامه خود خواهد داشت.

تنهاپور - مدیرعامل سایپا دیزل - در این باره گفت: از ابتدای سال جاری تولید کامیون ولوو FH500 بصورت SKD (مونتاژ اولیه اتاق خودرو در سوئد) در این شرکت آغاز شده که قصد داریم از ابتدای سال آینده و در دوران پساتحریم، کامیون های جدید ولوو را بصورت مونتاژ کامل(CKD) تولید کنیم.

گفتنی است، مارتین لانتستد - مدیرعامل گروه ولوو - در سال 1967 در شهر ماریستاد سوئد به دنیا آمد. وی در سال 1992 به عنوان کارآموز وارد شرکت اسکانیا شد و تا سال 2012 در سمت های مختلف در این شرکت از جمله مدیر فروش، رییس گروه کامیون، مدیر تولید موتور اسکانیا و... فعالیت کرد که در این سال به عنوان مدیرعامل و مدیر ارشد اجرایی گروه اسکانیا منصوب شد.

مارتین لانتستد با موافقت هیئت مدیره گروه AB Volvo ، در اکتبر سال 2015 (مهرماه امسال) به عنوان مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی گروه Volvo انتخاب شد. از وی به عنوان مغز متفکر صنعت خودروسازی سوئد یاد می شود.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید