ساده ترین راه انتقال عکس ها از آیفون به کامپیوتر | اتاق خبر
کد خبر: 322061
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1394 - 11:04
اگر به تازگی از گوشی ها و تبلت های اپل استفاده می کنید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که چگونه باید عکس ها و فیلم ها را به کامپیوتر و یا لپ تاب انتقال داد.با ما در ادامه همراه باشید تا ساده ترین راه برای انجام این کار را به شما آموزش دهیم.

اتاق خبر - برای انجام این کار باید در ابتدا آخرین نسخه نرم افزار آیتونز را از اینترنت دانلود سپس بر روی کامپیوتر و یا لپ تاپ خود نصب کنید.

بعد از اینکه این برنامه را بر روی سیستم نصب کردید گوشی و یا تبلت خود را به سیستم وصل کنید.بعد وارد قسمت My Computer در کامپیوتر شوید.بعد از چند ثانیه در این پایین قسمت عکس دستگاه شما به همراه نامش ظاهر می شود، بعد از نمایان شدن عکس و نام دستگاه کلیک راست کنید سپس همانند عکس چند گزینه یش در می آید که در اینجا باید گزینه سوم یعنی Imprt Pictures and Videos را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب این گزینه در پایین سمت راست سیستم شما شروع به اسکن کردن تعداد عکس ها و فیلم های بر روی گوشی یا تبلت شما می کند.

اما بخش مهمی که در اینجا وجود دارد که در آن می توانید برخی از تنظیمات مانند انتخاب محل ذخیره عکس ها و یا ویدیوها را انجام دهید.همانطور که در تصویر می بینید یک گزینه با نام Option وجود دارد که با کلیک کردن بر روی آن می توانید این تنظیمات را انجام دهید.بعد از انجام تنظیمات از شما خواسته می شود تا یک نام برای پوشه آن انتخاب کنید. 

همچنین زمان انتقال عکس ها و ویدیوها یک گزینه با نام Erase afetr importing وجود دارد که در صورتی که این گزینه را فعال کنید عکس ها و فیل های شما بعد از انتفال به سیستم از داخل گوشی و یا تبلت شما پاک می شود.

 

منبع:بروزرسانی

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید