رمزگشایی ضرغامی از ناکامی اصولگرایان | اتاق خبر
کد خبر: 323211
تاریخ انتشار: 14 اسفند 1394 - 02:39
رئیس سابق سازمان صداوسیما می‌گوید، عملکرد سیاسی اصولگرایان در طول سال‌های قبل به طور جدی قابل نقد است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عزت‌الله ضرغامی در صفحه شخصی اینستاگرامش درباره نتیجه انتخابات مجلس دهم و خبرگان پنجم نوشت:

«پرونده انتخابات مجلس دهم با مشارکت 62 درصد ملی و 50 درصد در شهر تهران بسته شد. به همه‌ دست‌اندرکاران برگزاری این انتخابات سالم، امن و رقابتی خداقوت می‌گوییم.

رقابت 2 لیست اصلی اصولگرایان و اصلاح‌طلبان به انتخابات تهران گرمای خاصی بخشید. جنگ لیست‌ها را در تهران اصلاح طلبان بردند.

اتاق فکر و فرماندهی آنان منطقی و با برنامه عمل کرد و از همه‌ ظرفیت‌های تبلیغی مانند روزنامه‌ها، سایت‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی به ویژه تلگرام، در سازماندهی و تمرکز آرا نهایت استفاده را بردند. البته عملکرد سیاسی اصولگرایان نیز در طول سال‌های قبل هم به طور جدی قابل نقد است. بعد از رحلت آیت‌الله مهدوی کنی و حبیب‌الله عسکر اولادی، این جناح به طور محسوسی از خلاء رهبری رنج می‌برد. صرف ائتلاف به روی یک لیست در روزهای آخر برای همراه کردن مردم کافی نیست.

تهران، همان گونه که در 9 دی حماسه آفرید، در این انتخابات نیز بر اساس رهنمودهای صریح و مکرر مقام معظم رهبری، با هدف تقویت نظام جمهوری اسلامی و خلق یک فضای پرشور و رقابتی خوش درخشید.»

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید