آغاز توزیع میوه شب عید در تهران از پنجشنبه | اتاق خبر
کد خبر: 324066
تاریخ انتشار: 17 اسفند 1394 - 18:26
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اعلام کرد: میوه شب عید از روز پنجشنبه ۲۰ اسفند در بیش از ۳۱۵ نقطه استان توزیع می‌شود.

اتاق خبر: علی اشرف منصوری با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی برای تامین میوه شب عید از شهریور در قالب کمیته تنظیم بازار با هماهنگی ستاد تنظیم بازار کشور انجام شده است، افزود: میوه ذخیره سازی شده برای تامین نیاز شب عید در مقایسه با سال گذشته ۲.۵ برابر است و کیفیت بالاتری دارد، ضمن این میوه‌ها از روز پنجشنبه ۲۰ اسفندماه در بیش از ۳۱۵ نقطه استان توزیع می‌شود.

بنا بر این گزارش به نقل از مهر؛ وی گفت: امسال برای دسترسی مناسب‌تر مردم تعداد مناطق و مراکز عرضه میوه در مقایسه با سال گذشته دو برابر شده است.

رئیس سازمان جهادکشاورزی با بیان اینکه امسال ۵ تا ۶ روز زودتر از سال گذشته سیب و پرتقال توزیع می‌شود، اظهارداشت: میوه مورد نیاز مردم حداکثر تا پایان سیزدهم فروردین ماه تا زمانی که تقاضا در بازار باشد، توزیع می‌شود.

منصوری ادامه داد: سیب و پرتقال در ۸ سردخانه تهران در مناطق مختلف ذخیره سازی شده است تا برای انتقال میوه به مراکز عرضه و فروش با مشکل ترافیک مواجه نشویم.

وی اضافه کرد: سیب و پرتقال علاوه بر مراکز ثابت در مراکز سیار مبادی ورودی و خروجی تهران به صورت روزانه در چادرهایی که پیش بینی شده است، توزیع می‌شود.

منصوری تاکید کرد: اداره کل بازرسی اصناف، اداره کل تعزیرات، سازمان توسعه تجارت و وزارت جهاد کشاورزی بر چگونگی عرضه و فروش میوه در مراکز نظارت دارند تا از لحاظ قیمت و کیفیت تخلفی صورت نگیرد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تهران گفت: میوه شب عید علاوه بر میادین میوه و تره بار در بیش از ۱۰۰ فروشگاه با همکاری اصناف عرضه می‌شود.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید