مواضع آیت الله یزدی نشانه احترام به رأی ملت است | اتاق خبر
کد خبر: 324811
تاریخ انتشار: 20 اسفند 1394 - 07:34
عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه مجلس دوره پنجم خبرگان ولایی‌تر و انقلابی‌تر است،‌گفت: توجه به مشکلات معیشتی مردم از سوی اعضای خبرگان به حرکت نظام در مسیر پیشرفت کمک می‌کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری در حاشیه اجلاس خبرگان در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس درباره گمانه‌زنی‌ها برای ریاست آینده مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: همه افرادی که برای ریاست خبرگان مطرح می‌شوند گمانه‌زنی رسانه‌ها است.

آیت‌الله کعبی با اشاره به مواضع آیت‌الله یزدی در افتتاحیه مجلس خبرگان رهبری و تمکین به رأی مردم، تصریح کرد: انتخابات مجلس خبرگان با امنیت، آرامش، سلامت، نشاط و حضور خوب مردم برگزار شد و مردم‌سالاری اسلامی نیز به‌نحو احسن ظهور و بروز کرد. ازاین‌رو بزرگان به‌خوبی نتیجه انتخابات مجلس خبرگان رهبری پذیرفته‌اند و این نشانه احترام به رأی ملت است.

عضو مجلس خبرگان رهبری  بابیان اینکه اقبال مردم بر اساس شاخص‌هایی است که این بار این‌گونه اتفاق افتاد،‌افزود: اکثریت قاطع منتخبان مردم در مجلس خبرگان پنجم ولایی و انقلابی هستند و من قاطعانه می‌گویم که مجلس خبرگان پنجم ولایی تر و انقلابی‌تر است که در صحنه دفاع از اسلام و انقلاب و ولایت و همچنین صیانت از حقوق ملت، حضور پررنگ‌تری خواهد داشت.

وی با اشاره به تلاش مجلس خبرگان برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، خاطرنشان کرد: این مسئله جزو وظایف ذاتی مجلس خبرگان نیست، اما مجلس خبرگان به‌عنوان دیده‌بان نظام اسلامی در حفظ سلامت نظام اسلامی می‌تواند به مسیر پیشرفت، عدالت و تمدن‌سازی اسلامی کمک کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید