بارش برف در محور فیروزکوه | اتاق خبر
کد خبر: 328001
تاریخ انتشار: 8 فروردین 1395 - 07:17
فرمانده انتظامی شرق استان تهران خبر داد:
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با اشاره به بارش برف در برخی محورهای این حوزه نظیر فیروزکوه گفت: برخی جاده های شرق استان تهران به دلیل بارش برف لغزنده است.

اتاق خبر- فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با اشاره به بارش برف در برخی محورهای این حوزه نظیر فیروزکوه گفت: برخی جاده های شرق استان تهران به دلیل بارش برف لغزنده است.

سرهنگ عبدالرضا ناظری با اشاره به بارش برف در برخی محورهای شرق استان تهران اظهار داشت:  هراز و فیروزکوه در شرق استان تهران شاهد بارش برف بوده و همین امر کندی تردد را در برخی جاده ها ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: به دلیل بارش برف و باران، برخی محورهای شرق استان تهران دچار لغزندگی بوده و همین امر ضرورت توجه هر چه بیشتر رانندگان را برای جلوگیری از هر گونه حوادث احتمالی یادآور می شود.

سرهنگ ناظری اضافه کرد: رعایت فاصله طولی از جمله موضوعاتی است که باید رانندگان با توجه به شرائط موجود جوی به آن توجه جدی کرده تا از حوادث احتمالی پیشگیری شود.

وی با اشاره به این نکته که به همراه داشتن تجهیزات ایمنی نظیر زنجیر چرخ ضروری است، گفت: به همراه داشتن تجهیزات ایمنی نظیر زنجیر چرخ برای رانندگان ضروری است.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید