آپارتمان‌هايي كه رهن آنها معادل قيمت مسكن است | اتاق خبر
کد خبر: 32863
تاریخ انتشار: 18 آبان 1391 - 10:21

یک واحد مسکونی 500 متری در فرمانیه واقع در بلوار اندرزگو به همراه کلیه امکانات همچون استخر، سونا، جکوزی، پارکینگ، انباری و آسانسور به ارزش 800 میلیون تومان به بازار مسکن عرضه شده است.

از سوی دیگر در یکی از فرعی‌های خیابان فرشته (خیابان تختی) واحدی نوساز به متراژ 330 متر مربع با کلیه امکانات رفاهی به میزان 700 میلیون تومان در بازار مسکن قیمت‌گذاری شده است.

علاوه بر این مالکی عنوان کرده است: واحد 238 متری خود را که 2 سال از عمر آن می‌گذرد در خیابان طاهری واقع در محله زعفرانیه به متقاضی تحویل خواهد داد.

این واحد که از کلیه امکانات و همچنین از 3 فقره پارکینگ بهره‌مند است به میزان 550 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

این واحدهای مسکونی با قیمت‌های مذکور به بازار فروش معرفی نشده‌اند بلکه این نرخ‌های اعلام شده مربوط به بازار اجاره است البته این واحدها با شرایط رهن کامل به متقاضی اجاره داده می شود.

همانطور که جدول نرخ‌های پیشنهادی رهن واحدهای مسکونی امروز ستون نبض بازار نشان می دهد، واحدهایی در بازار مسکن هستند که ارزش آنها در بازار اجاره برابر است با قیمت برخی از واحدهای فروشی!

ستون امروز نبض بازار تعدادی از واحدهای مسکونی اجاره‌ای در مناطق مختلف تهران را که رهن آنها بین 300 میلیون تا 800 میلیون تومان است معرفی کرده است.

همانطور که عده‌ای از متقاضیان در بازار مسکن بودجه کافی برای خرید واحد مورد نظرشان ندارند و برخی از آنها که مجبور هستند واحدی که هرچند مورد سلیقه‌شان نیست را با شرایط ویژه خریداری کنند، عده‌ای از مستاجران هم از بابت خرید واحد مورد پسندشان از لحاظ مالی در محدوديت نیستند و ترجیح می‌دهند اجاره‌نشینی را تجربه کنند.

منبع:دنیای اقتصاد

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید