پنج فروند نفتکش به طور همزمان در پایانه نفتی خارگ بارگیری شد | اتاق خبر
کد خبر: 330648
تاریخ انتشار: 18 فروردین 1395 - 05:31
با توسعه زیرساخت های صادراتی نفت خام کشور در پایانه نفتی خارگ که طب دو سال اخیر انجام شده است، پنج فروند نفتکش به طور همزمان در اسکله شرقی خارگ، پهلودهی و بارگیری شد.

اتاق خبر:این تعداد فروند برای بارگیری نفت خام و به منظور شتاب دهی در ارسال محموله های نفتی خریداران، به پهلوگاه های اسکله شرقی (اسکله تی) جزیره خارگ، پهلودهی شدند.

کارکنان شرکت پایانه های نفتی ایران در راستای انجام ماموریت های کلان وزارت نفت در زمینه افزایش تولید و صادرات نفت خام، پروژه‌های متعدد نوسازی، بهسازی و تعمیرات اساسی تأسیسات و زیرساخت‌های موجود اسکله‌ها، بازوهای بارگیری و گوی‌های شناور و ارتقای ناوگان عملیاتی را در دو سال اخیر با موفقیت انجام دادند به طوری که رکورد صادرات ۷.۱ میلیون بشکه ای در روز، در سال گذشته ثبت شد.

در این راستا، ارتقای بهره‌وری مطابق با اصول اقتصاد مقاومتی در اولویت شرکت پایانه‌های نفتی ایران در سال جاری قرار گرفته است.

سید پیروز موسوی، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران نیز در اولین نشست کاری به مدیران و کارکنان این شرکت در جزیره خارگ، بر حرکت در مسیر بهبود فرآیندها و گسترش فعالیت های نوسازی و بهسازی خطوط لوله و تجهیزات زیرساختی در این پایانه تاکید کرد.

منبع:شرکت پایانه های نفتی ایران

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید