لیست اصلاح‌طلبان برای مرحله دوم انتخابات نهایی شد | اتاق خبر
کد خبر: 330949
تاریخ انتشار: 18 فروردین 1395 - 22:50
شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان لیست «امید» در حوزه‌هایی که به مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی راه پیدا کرده‌اند را نهایی کرد.

اتاق خبر: کارگروه استان‌های شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان براساس جمع‌بندی انجام‌شده، لیست «امید» در حوزه‌هایی که به مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی راه پیدا کرده‌اند را نهایی کرد.

بر این اساس شورای سیاست‌گذاری در حوزه‌های انتخابیه «مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق از استان یزد، در یکی از حوزه‌های استان مرکزی، کل استان مازندران، یکی از حوزه‌های استان گلستان، شهر کرمانشاه، یکی از حوزه‌های استان کردستان، یکی از حوزه‌های استان زنجان، آبادان، ایذه و مسجدسلیمان و یکی از حوزه‌های چهارمحال‌ و‌ بختیاری» سکوت کرده است.

لیست نهایی اصلاح‌طلبان برای مرحله دوم انتخابات مجلس به شرح زیر است:

استان آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو: زهرا ساعی، میر‌علی‌اصغر الموسوی، شهاب‌الدین بی‌مقدار، عباس عباس‌زاده

مرند و جلفا: کریم شافعی

اهر و هریس: بیت‌الله عبدالهی

سراب: مجید نصیرپور

شبستر: آقاپور

استان آذربایجان‌غربی

ارومیه: هادی بهادری، مجید دودکانلوی میلان

سلماس: شهروز برزگ

ماکو، چالدران، پلدشت و شوط: شریف‌پور

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب: محمد میرزایی

استان اردبیل

اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی

پارس‌آباد و بیله‌سوار: شکور پورحسین

استان اصفهان

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی

سمیرم: اصغر سلیمی

استان تهران

دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی‌نیکو ر

باط‌کریم و بهارستان: ابراهیم نکو

شهریار، قدس و ملارد: محمد محمودی‌شاه‌نشین

استان چهارمحال‌و‌بختیاری

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی

استان خراسان‌رضوی

تربت‌حیدریه و مه‌ولات: باستانی

استان خوزستان

اهواز: همایون یوسفی، جواد کاظمی‌نسب، علی ساری

بهبهان: محمودرضا ضرغامی

ماهشهر و امیدیه: گل‌مرادی

استان زنجان

زنجان و طارم: سیدافضل موسوی، کریم خان‌محمدی

ابهر و خرمدره: محمدرضا خان‌محمدی

خدابنده: احمد بیگدلی

استان فارس

شیراز: علی اکبری

نورآباد ممسنی: گودرزیداراب: انصارینیریز و استهبان: اصغر مسعودی

استان کردستان

سنندج، دیواندره و کامیاران: سالار مرادی

استان کرمانشاه

سنقر و کلیایی: رستگاری

استان گلستان

گرگان و آق‌قلا: نورمحمد تربتی‌نژاد، نبی هزارجریبی

کردکوی و ترکمن و بندرگز: نورقلی‌پور

مینودشت و کلاله و مراوه‌تپه: شهرام کوسه‌غراوی

استان گیلان

رشت: حسنی

رودبار: منوچهر جمالی

استان لرستان

بروجرد: هادی مقدسی و فاطمه مقصودی

خرم‌آباد و دوره: بیرانوندی

دورود و ازنا: حسین گودرزی

استان مرکزی

اراک، کمیجان و خنداب: سیدمهدی مقدسی

شازند: ابراهیمی

استان هرمزگان

بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزم‌نژاد

استان همدان

رزن: حسن لطفی، ملایر: علیرضا امامی

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید