رونق اقتصاد کشور در گرو پویایی قشر کارگر است | اتاق خبر
کد خبر: 333132
تاریخ انتشار: 25 فروردین 1395 - 20:52
فرماندار شهرستان محمودآباد گفت: رمز پیشرفت و توسعه پایدار و تامین سلامت فکری و پویایی جامعه در گرو بها دادن به کار و تلاش و به کارگیری استعدادهای کارآمد است.

رونق اقتصاد کشور در گرو پویایی قشر کارگر است

اتاق خبر - یحیی یوسف پور روز چهارشنبه در جلسه ستاد هماهنگی هفته کار وکارگر اظهار داشت: روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی برای تکریم و نکوداشت مقام رفیع کارگر و قدردانی از خدمات صادقانه کارگران است.

وی ادامه داد: امیدواریم در سال اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل، شاهد اقدامات عملی در جهت رفاه وآرامش این قشر پرتلاش ودر نتیجه پیشرفت روزافزون ایران اسلامی و شهرستان محمودآباد باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد تصریح کرد: نیروی کار در حوزه تولید، با تعهد مثال زدنی خود توانسته است شعار ما می توانیم را محقق ساخته و نقش موثری در روند توسعه ملی ایفا نماید.

یوسف پور افزود: در دین مبین اسلام از کارگران به زحمتکش ترین قشر جامعه یاد شده و لذا اصلی ترین وظیفه مسئولان و کارفرمایان در قبال کارگران، دفاع از کرامت انسانی این قشر زحمتکش است.

وی با اشاره به نقش کارگران در توسعه کشور تصریح کرد:  این نیروی کار است که چرخ اقتصاد کشور را می چرخاند و نقش غیر قابل انکاری در شکوفایی و توسعه کشور ایفا می کند.

ایلنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید