توسعه تجهیزات آبیاری نوین در اراضی کشاورزی از اهداف اصلی است | اتاق خبر
کد خبر: 335661
تاریخ انتشار: 2 اردیبهشت 1395 - 23:11
مدیر کل جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه تجهیزات آبیاری نوین در اراضی کشاورزی از اهداف اصلی در این استان است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر ذبیح الله غریب با اشاره به اینکه توسعه تجهیزات آبیاری نوین در اراضی کشاورزی از اهداف اصلی در این استان است، اظهار داشت: به دنبال کاهش مصرف آب در حوزه کشاورزی در این استان و بالا بردن راندمان تولید هستیم.

وی عنوان کرد: با بهره گیری از تجهیزات مدرن آبیاری در حوزه کشاورزی، صرفه جوی قابل توجهی در مصرف آب در اراضی کشاورزی و باغی استان می شود.

مدیر کل جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه استان چهارمحال و بختیاری نیز به استان های خشک کشور پیوسته است، تاکید کرد: باید از منابع آب استان بیشترین بهره برده شود.

وی اذعان داشت: کشت های ترکیبی و توسعه گلخانه ها در استان چهارمحال و بختیاری باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد که این امر اشتغال قابل توجهی در حوزه کشاورزی برای فارغ التحصیلان ایجاد می کند.

مدیر کل جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: باید ظرفیت کشاورزی و باغداری چهارمحال و بختیاری مورد توجه بیشتر قرار بگیرد و مورد سرمایه گذاری قرار بگیرد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید