Performancing Metrics

تلگرام برای تشویق توسعه دهندگان بات ها ۱ میلیون دلار جایزه می دهد | اتاق خبر
کد خبر: 336057
تاریخ انتشار: 4 اردیبهشت 1395 - 23:56
برای اینکه سازنده‌ها و توسعه دهندگان بات‌های تلگرام تشویق شوند، بنیان‌گذار این اپلیکیشن پیام‌رسان قرار است یک میلیون دلار هزینه کند. تلگرام یکی از پرطرفدار‌ترین شبکه‌های اجتماعی داخل ایران به حساب می‌آید.

تلگرام برای تشویق توسعه دهندگان بات ها ۱ میلیون دلار جایزه می دهد

اتاق خبر - در اعلانیه‌ای که به تازگی منتشر شده، ظاهرا تلگرام برای تشویق توسعه دهندگانی که بهترین بات‌ها را برای این پیام رسان می‌سازند، مبلغ ۲۵٫۰۰۰ دلار را به هر توسعه دهنده هدیه می‌دهد. با این مقدار مبلغ، مشخص است که ۴۰ توسعه دهنده مختلف می‌توانند در نهایت از این جایزه برخوردار شوند.

برای اینکه در این مسابقه شرکت کنید، باید بات خود را بسازید و آن را در Telegram Bot Store قرار دهید. این حرکت تلگرام باعث می‌شود تا بات‌های بسیار بیشتر و بهتری برای این پیام رسان ساخته شود و توسعه دهندگان نیز به ساخت این بات‌ها تشویق شوند.

تلگرام اعلام کرده که تاریخ پایان این مسابقه ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶ خواهد بود اما جوایز در طول سال به دست شرکت کنندگان برتر خواهد رسید. در بیانیه‌ای که منتشر شده، تلگرام اعلام کرده که اولویت و تمرکز بر روی بات‌هایی با قدرت یکپارچگی بیشتر، ابزار‌هایی برای سازندگان بات‌ها و پردازش زبان طبیعی و هوش مصنوعی است.

زومیت

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید