Performancing Metrics

قطع سراسری سامانه پمپ بنزینهای تهران صحت ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 336226
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1395 - 08:43
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با رد قطع سراسری سامانه هوشمند در پمپ بنزینهای تهران، گفت: تنها در یک جایگاه سوخت سامانه هوشمند قطع شده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، سید ناصر سجادی امروز درباره انتشار برخی اخبار مبنی بر قطع گسترده سامانه هوشمند سوخت در تعدادی از پمپ بنزینهای تهران گفت: در حال حاضر سامانه هوشمند سوخت در جایگاههای عرضه سوخت در سطح شهر تهران به غیر از یک جایگاه برقرار است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با رد قطع سراسری سامانه هوشمند در جایگاههای سوخت تهران، تصریح کرد: تنها در یک جایگاه سوخت در خیابان میرزای شیرازی تهران سامانه هوشمند سوخت قطع شده است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه علت قطع سامانه هوشمند سوخت در پمپ بنزین خیابان میرزای شیرازی تهران، تغییرات در سرور این پمپ بنزین بوده است، اظهار داشت: براساس هماهنگی که با شرکت پخش فرآورده های نفتی تهران انجام شده، عملیات تغییر سرور در این پمپ بنزین تا ساعت ۲۲ امشب انجام می شود و این جایگاه سوخت بار دیگر در مدار بهره برداری قرار می گیرد.

سجادی همچنین با تاکید بر اینکه فعلا عرضه کارتی بنزین در کل کشور با استفاده از زیرساختهای سامانه هوشمند سوخت ادامه می یابد، خاطرنشان کرد: هر گونه تغییر در نحوه عرصه بنزین به طور گسترده اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید