اعتماد مردم به مسئولان همیشگی نیست | اتاق خبر
کد خبر: 336748
تاریخ انتشار: 6 اردیبهشت 1395 - 21:03
رئیس اتحادیه زنان کارگر:
آن روز دور نیست که رئیس جمهور هم از جامعه کارگری باشد.

اتاق خبر- رئیس اتحادیه سراسری کارگران زن تشکیلات خانه کارگر بابیان اینکه سال گذشته به همت جامعه کارگری نمایندگان منتخب کارگران موفق به راهیابی به دهمین مجلس شورای اسلامی شدند، گفت: آن روز دور نیست که رئیس جمهور هم از جامعه کارگری باشد.

سهیلا جلودار زاده رئیس اتحادیه سراسری کارگران زن تشکیلات خانه کارگر که صبح امروز در جمع کارگران حاضر در دهمین مراسم اعطای نشان خدمت به قانون کار سخنرانی می‌کرد، بابیان اینکه سال گذشته به همت جامعه کارگری نمایندگان منتخب کارگران موفق به راهیابی به دهمین مجلس شورای اسلامی شدند، گفت: آن روز دور نیست که رئیس جمهور هم از جامعه کارگری باشد.

وی ادامه داد: در انتخابات سال گذشته رای مردم و به ویژه کارگران گفتن «نه» به کسانی بود که از نظر اقتصادی عملکرد شفافی نداشتند، این قاعده کلی است که اگر منتخبان مردم عملکرد شفافی نداشته باشند نمی‌توانند برای همیشه از حمایت مردم و به ویژه جامعه کارگری برخوردار باشند.

جلودارزاده بابیان اینکه امروز نامه امام علی به مالک اشتر در سطح فوق‌لیسانس در کشورهای پیشرفته تدریس می‌شود، ادامه داد: خود حضرت زهرا و حضرت علی خطبه‌هایی نیز دارند که بعد از هزار و چهارصد سال انقلاب‌ساز و سازنده انسان کامل است.

نماینده تهران در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به اینکه جامعه کارگری در سالهای پس از پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی به قیمت دادن خون از این نظام دفاع کرده است، گفت: به احترام همین نظام است که کارگران تا به امروز در مقابل رفتارهای نادرست برخی مسئولان سکوت کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه سمینارهایی که امروزه برگزار می شود دیگر کاربردی ندارند گفت: امروز باید فقط به فکر کار و شعارهای توأم با عمل باشیم.

جلودارزاده ادامه داد: باید میراثی را برای آباد کردن داشته باشیم نه اینکه بیاییم و به جای تکریم خون شهدا؛ میراث‌خور آنها باشیم.

منبع: ایلنا 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید