Performancing Metrics

توسعه ورزش کارگری، بهره‌وری تولید را می‌افزاید | اتاق خبر
کد خبر: 336758
تاریخ انتشار: 6 اردیبهشت 1395 - 21:41
وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی:
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: تشکیل تیم های ورزشی در محیط های کارگری بر انسجام بنگاه های اقتصادی وتولیدی می افزاید.

اتاق خبر- وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: تشکیل تیم های ورزشی در محیط های کارگری بر انسجام بنگاه های اقتصادی وتولیدی می افزاید.

علی ربیعی صبح امروز( دوشنبه ششم اردیبهشت ماه)در دومین روز از هفته کارگر که به نام « روز ورزش، نشاط و بهره‌وری » نامگذاری شده، با حضور در محدوده ورزشی کارخانه پگاه تهران، با تاکید برضرورت شکل گیری تیم‌های ورزشی در محیط‌ های کارگری گفت:لازمه ارتقای بهره‌وری در محیط‌ های کارگری ایجاد نشاط در این اماکن است.

به گفته وی ، راه‌اندازی ورزش‌های همگانی در فضای کارخانه ها باعث افزایش انسجام در بنگاهای  اقتصادی وتولیدی می شود.

ربیعی در ادامه از تاسیس 285  واحد محیط ورزش کارگری درسطح کشور خبر داده و افزود:این اماکن ورزشی آماده استقبال از کارگران و خانواده‌های آنان است و در کنار آن 26 انجمن ورزشی نیزدر حوزه کارگری برای ارتقاء ورزش کارگری مشغول فعالیت شده اند.

وی تاکید کرد: ورزش کارگری نباید بر روی ورزش‌هایی نظیر فوتبال تمرکز پیدا کند، بلکه سایر رشته‌های ورزشی نیز باید مورد استقبال کارگران قرار گیرد.

به گفته ربیعی، درشهرهای کوچک نیزباید ورزشگاه‌های کارگری توسعه پیدا کند تا خانواده‌های کارگری بتوانند با کمترین هزینه و یا رایگان از این امکانات استفاده کنند.

وی یادآور شد: امسال سازمان تامین اجتماعی برنامه‌هایی برای ورزش کارگران و بازنشستگان این قشر دارد و خانه‌های امید برای این منظور در ورزش کارگران بازنشسته فعال می‌شوند.

منبع: ایلنا 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید