۱۴هکتار از اراضی ملی در استان مرکزی رفع تصرف شد | اتاق خبر
کد خبر: 339268
تاریخ انتشار: 14 اردیبهشت 1395 - 21:13
مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی از رفع تصرف ۱۴هکتار از اراضی ملی استان مرکزی از ابتدای سال گذشته تاکنون خبر داد.

اتاق خبر: مجید شارقی، در راستای حفظ و صیانت از اراضی ملی با اخذ احکام قضایی و پیگیری مدیریت املاک و حقوقی راه و شهرسازی استان مرکزی، ده هکتار از اراضی ملی استان در سال گذشته رفع تصرف شد.

وی افزود: رفع تصرف اراضی ملی در شهرستان های ساوه، خنداب، محلات، خمین، تفرش، اراک و دلیجان صورت گرفته که در این میان خنداب با بیش از ۶۰ هزار مترمربع بیشتری اراضی رفع تصرف شده را به خود اختصاص داده است.

مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی با اشاره به اقدامات انجام شده در سال جاری با هدف حفاظت از اراضی ملی گفت: طی سال جاری نیز تاکنون ۴۰ هزار و ۶۰۰ مترمریع از اراضی ملی شهرستان های ساوه و اراک رفع تصرف شده است.

شارقی بیان کرد: همچنین با حکم قضایی از شش قطعه زمین به مساحتی بالغ بر ۴۰هزار متر مربع از اراضی ملی شهرستان ساوه رفع تصرف شد.

وی تصریح کرد: همچنین بالغ بر ۶۰۰ مترمربع از اراضی ملی شهرستان اراک واقع در منطقه کوی علی بن ابیطالب(ع) و قنات آقا کوچک در حاشیه کلانشهر اراک، رفع تصرف شد.

مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی ارزش ریالی مجموه ارضای رفع تصرف شده ملی استان مرکزی از ابتدای سال گذشته تاکنون را بالغ ۱۱۳ میلیارد ریال عنوان کرد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید