همایش سراسری مدیران و رؤسای شعب پست بانک برگزار شد | اتاق خبر
کد خبر: 345318
تاریخ انتشار: 4 خرداد 1395 - 18:22
همایش سراسری مدیران و رؤسای شعب پست بانک با رویکرد اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد.

اتاق خبر: در این همایش قنبری - معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - عنوان کرد: به زودی شاهد تحولات عظیمی در پست بانک خواهیم بود.

وی با اشاره به فضای به وجود آمده در فضای بین المللی بیان کرد: بانک های کشور به خصوص پست بانک باید ساختار خود را به روز کنند تا بتوانند از فضای به وجود آمده استفاده لازم را داشته باشند.

قنبری ضمن بیان اهمیت پست بانک در ایجاد کسب و کار در کشور گفت: باید بانک ها با استفاده از فناوریهای به روز خدمات خود را در خدمت رسانی به مشتریان گسترش دهند.

وی خاطرنشان کرد: امروز با توجه به نیاز به توسعه کسب و کار در کشور، پست بانک تنها بانکی است که می تواند در اشتغال و ایجاد کسب و کار تأثیر بسزایی داشته باشد.

در ابتدای این همایش فرحی - مدیرعامل پست به تبیین اهداف همایش مذکور پرداخت و با اشاره به مأموریت این بانک عنوان کرد: ارائه خدمات پولی و بانکی و کمک به ایجاد و توسعه صنعت ICT کشور و همچنین ارائه خدمات بانکی و تأمین مالی خرد در حوزه روستا در اجرای برنامه های اقتصادی کشور از جمله اهداف این بانک است.

وی همچنین به بیان موفقیت های این بانک در سال گذشته پرداخت خاطرنشان کرد: تأمین مالی بخش ICT و تأمین مالی خرد(روستایی) از اقدامات پست بانک در راستای اقتصاد مقاومتی محسوب می شود.

در ادامه نشست تخصصی سلامت اداری و مبارزه با پولشویی برگزار شد و وزیر ارتباطات سخنرانی کرد.

همچنین در ادامه پنل‌های تجزیه و تحلیل عملکرد۹۴، تبیین برنامه های عملیاتی و پروژه های بانک در سال جاری، فناوری اطلاعات و ادارات مستقل نظارتی برگزار شد.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید