ممبینی : کمیسیون های تخصصی به اتاق های فکر هیات رئیسه تبدیل شوند | اتاق خبر
کد خبر: 346830
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1395 - 13:29
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران نیز در نشست روسا و اعضای کمیسیون های تخصصی اتاق اصناف ایران اظهار امیدواری کرد کمیسیون های تخصصی به عنوان اتاق های فکر برای پیگیری های بعدی اتاق های اصناف باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، سعید ممبینی گفت: نحوه چگونگی شکل گیری کمیسیون ها توسط دبیرکل اتاق اصناف ایران تهیه شده که اعضای کمیسیون باید درباره آن اظهارنظر کنند. ما هم در اتاق اصناف ایران نقطه نظرات رسیده را در جلسات هیات رئیسه بررسی خواهیم کرد.

ممبینی افزود: این امکان وجود دارد که برگزاری جلسات کمیسیون ها به صورت مجازی باشد و می توان این گونه جلسات را نیز برگزار کرد.

وی ادامه داد: درباره ساختار ارتباط هیات رئیسه با اتاق های اصناف کشور، تا یک ماه آینده امکان ارتباط الکترونیک ابتدا با مراکز استان ها و سپس تا پایان مهر ماه امسال با سایر اتاق های اصناف به صورت الکترونیکی برقرار شود.

محمدعلی صدیقی دیگر عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران نیز در این نشست اظهار کرد: تشکیل کمیسیون های تخصصی یک اتفاق مهمی است که باید در آن مطالبات صنوف پیگیری شود. یکی از مهمترین مطالبات ، شناسایی منابع مالی جدید است که لازم است از سوی کمیسیون های شش گانه انجام گیرد.

محمود هاشمی یکی دیگر از اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف ایران نیز در این نشست گفت: بهتر است کمیسیون های تخصصی در همه شهرستان ها تشکیل و هر هفته هم جلسه داشته باشند.

وی افزود: کمیسیون های تخصصی اتاق اصناف ایران باید از تجارب و الگوهای موفق بهره بگیرند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید