Performancing Metrics

معرفی باغ موزه نگارستان | اتاق خبر
کد خبر: 348373
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 11:14
برای رفتن به باغ نگارستان راه‌ دشواری پیش رو ندارید. اگر قصد استفاده از وسایل نقلیه عمومی را دارید می‌توانید از اتوبوس‌های شرکت واحد که به مقصد میدان بهارستان که در این لیست قرار دارند استفاده کنید.

اتاق خبر: باغ نگارستان یکی از بناهای قدیمی و ارزشمند تهران قدیم است که به دستور فتحهعلی‌ شاه‌ قاجار ساخته شد. این بنا چه از نظر تاریخچه و معماری و هنر به کار رفته در ساخت آن و چه از نظر موقعیت کنونی و آثاری که در موزه‌های آن به نمایش در آمده است، دارای اهمیت بسیار زیادی است. 

negarestan-garden

مبلغ ورودی به این باغ ۳۰۰۰ تومان به ازای هر نفر

درب ورودی این باغ در میدان بهارستان - انتهای خیابان دانشسرا -  خیابان شریعتمداری قرار دارد.

برای رفتن به باغ نگارستان راه‌ دشواری پیش رو ندارید. اگر قصد استفاده از وسایل نقلیه عمومی را دارید می‌توانید از اتوبوس‌های شرکت واحد که به مقصد میدان بهارستان که در این لیست قرار دارند استفاده کنید و یا از مترو به ایستگاه بهارستان در خط ۲ بروید. پس از خروج از مترو تابلوی راهنما به سمت باغ نگارستان با رنگ نارنجی در خیابان دانشسرا، خود توجه شما را به خود جلب می‌کند. به خیابان دانشسرا بروید و پس از حدود ۵ دقیقه پیاده‌روی به باغ نگارستان می‌رسید.

negarestan-garden

در این موزه می‌توانید از موزه مکتب کمال‌الملک دیدن کنید، از خوردن صبحانه در کافه طهرون و در زیر بنای زیبایی که با الهام گرفتن از حافظیه شیراز بنا شده استفاده کنید، از موزه‌ها و بناهای دیگری که در آن‌ها گالری و نمایشگاه‌های موقت برپا می‌شود دیدن کنید و از فضای آرامش‌بخش باغ با معماری یک باغ ایرانی لذت ببرید و برای لحظاتی هم شده، از شلوغی و هیاهوی شهر به دور باشید.

منبع: کجارو

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید