به‌کارگیری روش‌های مکانیزه به جای کشت سنتی در اراضی کشاورزی | اتاق خبر
کد خبر: 352008
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1395 - 07:35
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس گفت: در حال حاضر با توجه به بحران آب حاکم بر کشور و به تبع آن استان زنجان ضروری است تا کشاورزی با در پیش گرفتن اصول قدیمی و سنتی را رها کرده و به سمت کشاورزی مکانیزه حرکت کنیم.

اتاق خبر:محمد عزیزی شامگاه چهارشنبه در جلسه هم‌اندیشی نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی استان زنجان با صاحبان صنایع، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی که در محل اتاق بازرگانی برگزار شد اظهار داشت: بسیاری از مشکلات ما به واسطه بالاسری‌های جاری شده در هزینه‌های اقتصادی است.

وی با اشاره به برجام تصریح کرد: امیدواریم برجام نتایج مثبتی داشته باشد اما واقعیت این است که طرف غربی ما تا به امروز به تعهدات خود در قبال ایران عمل نکرده است به طوری که در حال حاضر اکثر بانک‌های کشور در حالت تحریم قرار دارند.

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدواریم در آینده شاهد وضعیت مطلوب اقتصادی باشیم، خاطرنشان کرد: معتقدیم برطرف شدن تحریم‌ها می‌تواند تاثیر مثبتی در بازار و اقتصاد ایران بگذارد.

وی با بیان اینکه برای جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی در ابتدا باید تفکر حمایت از سرمایه و سرمایه‌گذار در استان زنجان شکل گیرد ابراز کرد: معتقدم به منظور حمایت از تولید نباید به سمت پلمب کردن واحدهای تولیدی برویم البته از نظر ما هر گونه بی‌اعتنایی به قانون از سوی تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی محکوم است.

عزیزی گفت: نمایندگان مردم استان زنجان در مجلس دهم با عزمی راسخ برای خدمت‌رسانی به مردم به ویژه فعالان اقتصادی با هدف برطرف کردن موانع سرمایه‌گذاری و تولید حرکت خواهند کرد.

وی تمرکز بر مباحث مربوط به آمایش سرزمینی و برطرف کردن مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی را از برنامه‌های نمایندگان استان در مجلس دهم اعلام کرد و افزود: ضروری است تا راهکارهای برطرف کردن مشکلات و موانع فعالان اقتصادی در حوزه اخذ سودهای بانکی بالا از سوی بانک‌های عامل و سایر مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر اساس گزارش‌ها تا 10 سال آینده در تامین آب شرب برای مردم مشکل خواهیم داشت چه رسد به تامین آب مورد نیاز در بخش کشاورزی و صنعت خاطرنشان کرد: در حال حاضر با توجه به بحران آب حاکم بر کشور و به تبع آن استان زنجان ضروری است تا کشاورزی با در پیش گرفتن اصول قدیمی و سنتی(غرقابی) را رها کرده و به سمت کشاورزی مکانیزه حرکت کنیم.

منبع:تسنیم

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید