توزیع ۱۳۰۰ تن مرغ منجمد در جنوب کرمان در قالب طرح ضیافت | اتاق خبر
کد خبر: 353239
تاریخ انتشار: 1 تیر 1395 - 10:33
مدیر شرکت پشتیبانی امور دام جنوب کرمان گفت: هزار و ۳۰۰ تن مرغ منجمد در قالب طرح ضیافت در این منطقه توزیع می‎شود.

اتاق خبر: ابراهیم بصیریان اظهار داشت: توزیع مرغ و گوشت قرمز از ابتدای ماه رمضان در قالب طرح ضیافت آغاز شده است و عرضه تا پایان ماه مبارک ادامه دارد.

وی از ذخیرهسازی ۵۵ هزار تن مرغ منجمد و ۱۰ هزار تن گوشت قرمز در سطح کشور خبر داد و بیان داشت: با توجه به ذخیرهسازی مناسب صورت پذیرفته در کشور و منطقه و همچنین در راستای تنظیم بازار گوشت و مرغ منجمد اقدامات لازم انجام شده است.

بصیریان با تأکید بر اینکه هیچ مشکلی در بحث تأمین و توزیع این اقلام وجود ندارد، تصریح کرد: این اقلام به میزان کافی در منطقه وجود دارد و هیچ محدودیتی در زمینه توزیع آن نداریم.

وی با اشاره به اینکه هزار و ۳۰۰ تن مرغ منجمد در منطقه جنوب کرمان ذخیرهسازی شده است، افزود: هر کیلوگرم مرغ منجمد درب سردخانه با قیمت ۴۵ هزار ریال توزیع می‌شود.

بصیریان عنوان کرد: از تمام عاملان توزیع، مراکز عمده مصرف، فروشگاههای رفاه و فرهنگیان، تعاونیهای مصرف اتکا و امکان، مراکز نظامی و انتظامی، شبکههای بهداشت و درمان و دانشگاهها در جنوب کرمان درخواست میشود با مراجعه به واحد فروش این شرکت نسبت به تأمین نیاز خود اقدام کنند.

مدیر شرکت پشتیبانی امور دام جنوب کرمان ادامه داد: متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به دفتر مرکزی این شرکت واقع در جیرفت، خیابان آزادی، کوچه شماره سه، شرکت پشتیبانی امور دام جنوب کرمان مراجعه کنند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید