قدردانی رئیس جمهوری از دست اندرکاران مهار آتش سوزی پتروشیمی بوعلی | اتاق خبر
کد خبر: 357992
تاریخ انتشار: 19 تیر 1395 - 12:49
رئیس جمهوری در پی مهار آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا، از آتش نشانان شجاع و فداکار، شرکتهای نفتی دست اندرکار و همچنین کلیه نهادها و سازمانهایی که در فرونشاندن این آتش گسترده همکاری داشته اند، قدردانی کرد.

اتاق خبر: بیژن زنگنه وزیر نفت، مراتب قدردانی دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری را از فرماندهان عملیات آتش نشانی و به ویژه آتش نشانان شجاع و فداکار درگیر عملیات دور ساختن و خاموش کردن آتش در پتروشیمی بوعلی سینا و همینطور شرکتهای ملی مناطق نفتخیز جنوب، پتروشیمی بندر امام، ملی حفاری ایران و سایر بخشهای دست اندرکار به ایشان ابلاغ کرد.

زنگنه همچنین در نامه های جداگانه ای، مراتب قدردانی رئیس جمهوری را از نقش سازنده استاندار خوزستان، ستاد بحران استان و نهادهای فعال در این استان از جمله شهرداری، هلال احمر، سازمان بنادر و دریانوردی و سایر نهادهای درگیر در فرونشاندن آتش در پتروشیمی بوعلی سینا به استاندار خوزستان ابلاغ کرد.

آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا که از روز چهارشنبه (١٦ تیرماه) آغاز شده بود، بامداد امروز شنبه (١٩ تیرماه) مهار شد. وزیر نفت از شامگاه پنجشنبه (١٧ تیرماه) در محل حادثه حضور یافت و از نزدیک در جریان فعالیتها به منظور مهار این حادثه قرار گرفت؛ زنگنه صبح امروز (١٩ تیرماه) و پس از مهار موفق آتش سوزی، به تهران بازگشت.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید