مشکلات کشاورزان خارج از روش‌های مرسوم اداری پیگیری شود | اتاق خبر
کد خبر: 358355
تاریخ انتشار: 21 تیر 1395 - 10:32
وزیر جهاد کشاورزی گفت: دستاوردهای بخش کشاورزی در دولت یازدهم حاصل فرصت سازی از ظرفیت های پیرامونی موجود و بدون استفاده در کشور است.

اتاق خبر: محمود حجتی در نشست شورای مدیران این وزارتخانه ، فرصت سازی از ظرفیت های بالقوه کشور برای توسعه کشاورزی را ضروری عنوان کرد و افزود: دستاوردهای کشاورزی در عرصه های مختلف این بخش در دولت یازدهم، باوجود محدویت ها و تنگناهای اقلیمی و اعتباری در پرتو فرصت سازی از ظرفیت پیرامونی موجود و بدون استفاده،حاصل شده است.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که بخش کشاورزی همواره با تغییرات طبیعی، اقتصادی و اجتماعی روبروست، پایش هوشمندانه و مستمر، آینده نگری و پیگیری و نظارت دایمی محیط کشاورزی را از الزام های مدیریت بخش کشاورزی عنوان کرد.

حجتی گفت: ویژگی بدون تعطیلی و وقفه ناپذیری کارهای کشاورزی ایجاب می کند، مسایل و موضوع های کشاورزان و تولیدکنندگان فارغ از کمبودها و تنگناهای موجود و خارج از روال و روش های مرسوم اداری پیگیری، تدبیر و رسیدگی شود.

وزیر جهادکشاورزی، تسهیل و تسریع در امور تولیدکنندگان، فعالان و صادرکنندگان محصولات کشاورزی را ضروری برشمرد و گفت: با پیش بینی به موقع و پیش از وقوع مسایل و مشکلات فعالان کشاورزی و با انجام هماهنگی و اتخاذ تمهیدات لازم باید بسترهای انجام راحت و روان کارها در بخش کشاورزی فراهم شود.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید