انتخاب سه بازرس جدید در انجمن صنفی خدمات مسافرتی ایران | اتاق خبر
کد خبر: 360034
تاریخ انتشار: 29 تیر 1395 - 11:23
با حضور مجمع عمومی روی داد:
عصر یک شنبه نوبت سوم مجمع عمومی عادی انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران برگزار شد و ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اعضای هیأت رییسه بازرسان جدید برای این انجمن نیز انتخاب شد.

به گزارش اتاق خبر،عصر یک شنبه نوبت سوم مجمع عمومی عادی انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران برگزار شد و ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اعضای هیأت رییسه بازرسان جدید برای این انجمن نیز انتخاب شد.

گزارش عملکرد

درابتدای جلسه و پیش از برگزاری انتخابات، محمد حسن کرمانی رییس انجمن صنفی دفاتر خدماتی ایران با استناد بر اساسنامه این انجمن گزارشی از عملکرد اعضای هیأت رییسه ارائه کرد.

 کرمانی در خصوص اقدامات انجمن عنوان کرد: چندین نمایشگاه بین المللی در لهستان،هلند و اتریش برگزار شد و در برنامه های آتی انجمن برگزاری نمایشگاه های این چنینی قرار دارد. وی در ادامه گزارش عملکرد مطرح کرد: با مذاکراتی که صورت گرفت مبلغ ضمانت نامه آژانس های مسافرتی نیز به 25 میلیون تومان افزایش یافت البته این مبلغ مجددا نیز جای بحث دارد و باید بیشتر شود.

 رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران در ادامه به این اقدامات هیات رییسه انجمن در سال 94 اشاره کرد: حضور در شورای سازمان توسعه و تجارت، برگزاری جلسه با مسئولان مالیات بر ارزش افزوده، اصلاح فرم های تور، تمدید قرار داد با سازمان حمایت از مصرف کننده، امضای قرار داد با دو شرکت بیمه و انتشارماهنامه انجمن.

کرمانی در بخشی از صحبت های خود با اشاره به یک  دفترچه تلفن ویژه انجمن توضیح داد: این دفترچه متشکل از اعضای حقیقی انجمن و به زبان انگلیسی است. این دفترچه تلفن به زودی در اختیار سفارتخانه ها قرار خواهد گرفت تا آژانس های مسافرتی موردنیاز خود را از میان آن ها انتخاب کنند و تنها شرط قرار گرفتن در میان اعضای حقیقی پرداخت کامل حق عضویت است.

گزارش ترازنامه

در ادامه جلسه علیرضا زاهدی رییس امور مالی گزارشی در خصوص مخارج سال 94 انجمن ارائه کرد. زاهدی  با بیان اینکه این انجمن در سال های گذشته همواره با کسری بودجه مواجه بوده است، اعلام کرد: در سال 94 برخلاف گذشته انجمن به 55 میلیون تومان سوددهی رسیده است. وی این سوددهی را پیامد افزایش حق عضویت اعضای انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران دانست.

انتخابات

هدف از برگزاری این جلسه انتخاب دو بازرس اصلی و یک عضو علی البدل بود. این انتخابات در نهایت با داشتن سه کاندیدا و رقابت میان اصلی و یا علی البدل بودن برگزار شد. کاندیداهای این انتخابات علی اسدی، اصغر توکلی و ناصر روحی زاده بودند. هر سه این افراد به هیأت رییسه راه یافتند؛ اسدی و توکلی به ترتیب با 55 و 53 رأی بازرسان اصلی و روحی زاده با 23 رأی توانستند این سمت را کسب کنند.

94104ت

نظرات
ADS
ADS
پربازدید