سقف آرزوهای تکواندوکاران نامحدود است | اتاق خبر
کد خبر: 363977
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1395 - 05:34
مقانلو:
سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: تیم ملی تکواندو ایران کاملا جوان شده و طوری آن‌ها را پرورش داده‌ایم که به کم قانع نباشند و سقف آرزوهایشان نامحدود باشد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بیژن مقانلو در مراسم بدرقه مشترک تیم‌های دوومیدانی، تکواندو و وزنه برداری ایران قبل از اعزام به المپیک 2016 ریو گفت: 9 روز تا شروع اولین رقابت تکواندوکاران ایران در المپیک باقی مانده است. فرزان عاشورزاده اولین نماینده تکواندو ایران در بازی‌هاست. ما تمام کارها را انجام داده‌ایم و از دو سال و نیم پیش تلاش خودمان را برای نتیجه گرفتن در این بازی‌ها آغاز کرده‌ایم و الان زمان برداشت است که امیدوارم به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم ملی تکواندو درباره اینکه گفته می‌شود ورزشکارانش خواب المپیک را می‌بینند، گفت: بلی، بچه‌های من بیش از دو سال است که خواب المپیک را می‌بینند. تیم ملی تکواندو ما کاملا جوان شده و ما کاملا کاری کردیم که سقف آرزوهای آن‌ها نامحدود است و طوری پرورش یافتند که هیچ گاه به کم قانع نباشند. از تک تک افرادی که در این مدت برای تیم ملی تلاش کردند تشکر می‌کنم و امیدوارم با نتایج‌مان در المپیک جواب اعتماد آن‌ها را بدهیم.

مقانلو درباره اینکه آیا ایران می‌تواند 4 مدال را در المپیک ریو به دست آورد یا خیر گفت: این دور از دسترس نیست. ما در همه عرصه‌ها سربلند بودیم و می‌توانیم در این رقابت‌ها نیز به آنچه می‌خواهیم برسیم. هر 4 نماینده تکواندو ایران در المپیک شانس کسب مدال را دارند.

او درباره حریفان تکواندوکاران ایران در المپیک گفت: ما کارنامه حریفان‌مان را به خوبی می‌شناسیم. 90 درصد آن‌ها در گرندپری‌ها حضور داشته‌اند و عملکرد خیلی خوبی هم از خود نشان داده‌اند. با این حال باید بدانیم که فضای المپیک کاملا متفاوت است. بچه‌های ما شایسته هستند ولی باید بدانیم که همه برای کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال راهی ریو می‌شوند. هر کسی بتواند از شرایط موجود استفاده کند به نتیجه می‌رسد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید